Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramatyczny wypadek w stolicy, na miejscu był Cezary Pazura z żoną. Znamy szczegóły, aktor rzucił się na pomoc
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.10.2022 21:42

Dramatyczny wypadek w stolicy, na miejscu był Cezary Pazura z żoną. Znamy szczegóły, aktor rzucił się na pomoc

Cezary Pazura
fot. TRICOLORS/East News

Cezary Pazura był świadkiem dramatycznego wypadku samochodowego w centrum Warszawy. Aktor jako jedna z pierwszych osób rzucił się na pomoc poszkodowanym. Na miejscu była również jego żona.

Facebookowy profil „Miejski Reporter” poinformował o nieszczęśliwym zdarzeniu, które miało miejsce dzisiaj w Warszawie. Nagle doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na pomoc natychmiast ruszył znajdujący się nieopodal wypadku Cezary Pazura.

Cezary Pazura świadkiem wypadku samochodowego

Jak donosi profil na Facebooku funkcjonujący pod nazwą „Miejski Reporter”, Cezary Pazura był dziś świadkiem dramatycznego wypadku samochodowego na jednym z warszawskich skrzyżowań. Aktor znajdował się niedaleko miejsca zdarzenia razem ze swoją żoną Edytą. Po zobaczeniu niebezpiecznego zderzenia dwóch samochodów gwiazdor natychmiast ruszył w kierunku poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło dzisiaj 17 października w godzinach popołudniowych. Dwa samochodowy osobowe zderzyły się ze sobą na jednym ze skrzyżowań. Jak twierdzą świadkowie Edyta i Cezary Pazura od razu skoczyli na pomoc uczestnikom wypadku. Na miejscu chwilę później pojawiły się odpowiednie służby, które pomogły poszkodowanym.

-Dzisiejsze zdarzenie na Powsińskiej. Jako pierwszy poszkodowanym udzielił pomocy Cezary Pazura. Najwyraźniej musiał być świadkiem zdarzenia, zatrzymał się swoim BMW i3 i wraz z podróżującą razem z nim kobietą pomogli. To typowe najechanie, ale wyglądało dość poważnie. Dwie osoby z Seata trafiły pod opiekę pogotowia – czytamy na stronie „Miejskiego Reportera” na Facebooku.

Cezary Pazura pomógł poszkodowanym. O zdarzeniu opowiada jego żona

Do niebezpiecznej sytuacji, która miała miejsce na ulicy Powsińskiej w centrum Warszawy, nawiązała również żona aktora. Edyta Pazura opublikowała na swoim profilu na Instagramie fragment artykułu, napisanego na podstawie postu „Miejskiego Reportera”. Co ciekawe, autor wpisu zaznaczył, że Cezary Pazura podróżował wtedy z kobietą, ale nie ujawnił jej tożsamości.

Teraz gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości i wyjaśniła, że to ona towarzyszyła wówczas swojemu ukochanemu. Wygląda również na to, że podana przez profil na Facebooku informacja jest prawdziwa, bo sama Edyta Pazura nie zaprzeczyła tym wiadomościom na swoim Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Cezary Pazura ig

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Dominika Gwit opublikowała komunikat ws. dziecka. Fani nigdy nie zobaczą jego twarzy i nie poznają imienia