Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dramatyczny wypadek w serialu TVP: „Wszedł mi pod koła”. Bohater „Barw szczęścia” przeżyje?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.09.2022 20:43

Dramatyczny wypadek w serialu TVP: „Wszedł mi pod koła”. Bohater „Barw szczęścia” przeżyje?

Barwy szczęścia
fot. Jan BIELECKI/East News

Fanów popularnego serialu TVP „Barwy szczęścia” czekać będzie mnóstwo wrażeń i emocji. Już w piątek 30 września wyemitowany zostanie 2667. odcinek, w którym dojdzie do dramatycznego w skutkach wypadku samochodowego. Jeden z bohaterów wpadnie pod koła przejeżdżającego pojazdu.

Sytuacja dotyczyć będzie adoratora Kasi Górki (w tej roli Katarzyna Glinka). Ukochany trenerki Łukasz (Michał Rolnicki) ma już dość obecności Igora (Tomasz Nosiński). Jego irytacja sięgnie zenitu, gdy jego syn Ksawery (Bartosz Gruchot) wpadnie na pomysł wspólnego wyjazdu w góry ze swoim kolegą Maksem (Mikołaj Wachowski) i jego ojcem, czyli „konkurentem” Sadowskiego.

Kasia od razu zareaguje i zapewni Łukasza, że między nią a Igorem jest tylko koleżeńska relacja. Wydaje się, że to nie wystarczyło, aby przekonać ukochanego o czystości intencji mężczyzny. Jednak do prawdziwej tragedii doszło dopiero następnego dnia.

„Barwy szczęścia”: Jeden z bohaterów ulegnie poważnemu wypadkowi samochodowemu

Na drugi dzień Kasia spotka się pod szkołą z Igorem. Mężczyzna nie będzie wydawał się zainteresowany rozmową z kobietą. Ona nie odpuści jednak tak łatwo i zapyta ojca Maksa, jaki jest powód jego dziwnego zachowania. Igor wyjaśni, że ma za sobą niezwykle poważną rozmowę z jej ukochanym. Łukasz kazał mu trzymać się od Kasi z daleka.

-Nie powinniśmy się więcej widywać. Tak będzie lepiej dla wszystkich — powie Igor do Kasi, po czym odwróci się na pięcie i odejdzie w swoim kierunku.

Sekundę później dojdzie do dramatycznego wypadku. Kasia usłyszy pisk opon, dźwięk klaksonu i głośny huk, które sprawią, że kobieta automatycznie odwróci się w tym kierunku. Wtedy zauważy, że zakrwawiony Igor leży na jezdni. Kierowca pojazdu natychmiast pobiegnie w stronę pokrzywdzonego i zacznie się tłumaczyć.

-Wszedł mi pod koła! Nie mogłem nic zrobić! – krzyczy mężczyzna, który potrącił Duszyńskiego.

„Barwy szczęścia”: Czy Sadowscy zaopiekują się synem Igora?

Chwilę później Kasia poleci mężczyźnie wezwanie pomocy, a sama rozpocznie resuscytację. Poszkodowany trafi do szpitala, gdzie sekundę za karetką zjawi się również Górka, która wybłaga lekarza o udzielenie jakichkolwiek informacji na temat stanu zdrowia przyjaciela. Okaże się, że doznał on urazu czaszki i ma obecnie krwiaka przymózgowego, który nadaje się do operacji.

Na miejscu pojawi się również Łukasz, który postara się uspokoić ukochaną i razem z nią uda się do szkoły, aby poinformować Maksa o nieszczęśliwym wypadku. Chłopiec wpadnie w histerię i natychmiast rzuci się w ramiona Sadowskiego.

Małżeństwo postanowi zabrać chłopca do domu i zaopiekować się nim. Obiecają mu również, że jak tylko będzie to możliwe, to zabiorą go do taty. Czy Igor przeżyje operację na otwartym mózgu?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Piotr Cyrwus po latach wraca do TVP. W tym serialu już grał, teraz otrzyma nową rolę
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Źródło: Interia

 

 

 

 

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?