Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramatyczna walka o zdrowie Jadwigi Barańskiej. Mąż nie opuszcza jej na krok
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 24.02.2024 08:07

Dramatyczna walka o zdrowie Jadwigi Barańskiej. Mąż nie opuszcza jej na krok

Jadwiga Barańska
Jadwiga Barańska, fot. KAPIF; TRICOLORS/East News

Jadwiga Barańska, mimo, iż od lat nie występuje w żadnych filmach ani serialach, wciąż ma swoich wiernych fanów, którzy wyczekują kolejnych informacji na temat zdrowia artystki. Niestety, najnowsze wieści zza oceanu nie napawają optymizmem. 

Jadwiga Barańska wciąż ma swoich wiernych fanów

Wierni fani Jadwigi Barańskiej codziennie oczekują wieści dot. zdrowia aktorki. Od dłuższego czasu bowiem mówi się, że aktorka boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. 

Media co jakiś czas podają nowe informacje o stanie zdrowia aktorki, jednak zawsze fani oczekują na informacje od reżysera. 

Niedawno mąż aktorki, Jerzy Antczak, przekazał dramatyczne wieści na temat złamanego biodra aktorki. Wówczas lekarze obawiali się operować aktorkę, z uwagi na jej stan.

87-letnia Jadwiga Barańska chciała, by... pozwolić jej odejść. Właśnie przemówiła do fanów! Tego nikt się nie spodziewał Dramatyczne wieści, nie żyje wieloletnia dziennikarka TVP. Jadwiga Wileńska była wybitną reportażystką

Wszyscy ją znamy. Jadwiga Barańska w kultowych kreacjach

Jadwiga Barańska stworzyła w swoim życiu niezapomniane kreacje w filmach: „Noce i Dni”, „Trędowata”, „Hrabina Cosel”. Aktorka żyje na emigracji, a ostatnią rolę zagrała w 2002 roku, w filmie „Chopin. Pragnienie miłości”. 

Niestety, mimo dostępu do najlepszej opieki, aktorka boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które niezwykle niepokoją fanów aktorki. Informacje na temat jej zdrowia przekazuje za pośrednictwem social mediów jej mąż.

Jadwiga Barańska ma chore oczy

W styczniu reżyser przekazał smutne wieści dotyczące stanu zdrowia aktorki. Jadwiga Barańska ma bowiem poważny problem z oczami. 

[...] Niestety, stan obu oczu jest dramatyczny i wynosi 50 procent. Lekarze Instytutu Steina, który jest najlepszym tego rodzaju obiektem na świecie, rozpoczynają dramatyczną walkę o zatrzymanie dramatu ślepoty. Jadzia znosi wszystko z pokorą siostry miłosierdzia i błagała mnie, abym niczego nie ujawniał publicznie - pisał reżyser na Facebooku.

Reżyser przekazał także informacje serwisowi „Plejada”. 

Z Jadzią jest troszkę lepiej... Dziękujemy za troskliwość. Jadwiga i Jerzy... - odpisał reżyser.

Tagi: gwiady