Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dosadne słowa Dominiki Gwit. „Ja się czuję pokrzywdzona”, pożaliła się, czego jej zabrakło gdy brała udział w „TzG”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 25.09.2022 11:27

Dosadne słowa Dominiki Gwit. „Ja się czuję pokrzywdzona”, pożaliła się, czego jej zabrakło gdy brała udział w „TzG”

Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit

W relacji na Instagramie Dominika Gwit dała upust swojemu niezadowoleniu i wprost przyznała, że czuje się pokrzywdzona. Pożaliła się na wielką niesprawiedliwość w „Tańcu z Gwiazdami”. Kilka lat temu sama dawała popis na parkiecie, a teraz w programie występuje jej kolega ze sceny. 

W 2017 roku Dominika Gwit wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, a jej partnerem był nieodżałowany Żora Korolyov. Razem stworzyli niezwykle zgrany duet i szybko zdobyli sympatię widzów, która, w połączeniu z dynamicznym rozwojem umiejętności tanecznych, doprowadziła ich niemal do finału.

Nie wszyscy wiedzą, że aktorka aż trzykrotnie była zapraszana do udziału w programie i zgodziła się dopiero na uczestnictwo w 7. sezonie. Teraz, na deskach teatru wspomnienia wróciły jak żywe, a podczas wspólnego nagrania z Michałem Mikołajczakiem dosadnie dała do zrozumienia, że czuje się pokrzywdzona.

Dominika Gwit pożaliła się na „Taniec z Gwiazdami”. „Ja się czuję pokrzywdzona”

Mimo półmetka ciąży, Dominika Gwit nadal nie rezygnuje z aktywności zawodowej — wystawia swój stand-up, pojawia się na planach i występuje na deskach teatru. Ostatnio relacjonowała kulisy spektaklu „Pomoc domowa”. Nagle zaintonowała czołówkę „Tańca z Gwiazdami”, a wtedy za jej plecami dostrzegliśmy Michała Mikołajczaka, uczestnika obecnej edycji.

Wywołany do odpowiedzi, aktor natychmiast ruszył w kierunku koleżanki, która nieznającym sprzeciwu głosem rzuciła: „Para numer… ile?”.

– Para numer 6 – odpowiedział.

Kiedy? W poniedziałek! Głosować! – odparła kolejnym hasłem.

W poniedziałek o dwudziestej, na parę numer 6 – padł odzew, jakby ćwiczyli to od rana.

Bohater „Tańca z Gwiazdami” wyrecytował pełną instrukcję, jak można zagłosować na niego i na Julię Suryś. Podał numer SMS i dodał, że głosować można także w aplikacji. W tym momencie „oburzona” Dominika Gwit. Artystka musiała wyrazić niezadowolenie.

– Za moich czasów nie było aplikacji. Wiesz, ja się czuję pokrzywdzona – żachnęła się, a w tym czasie niewzruszony Mikołajczak za jej plecami wykonał ostentacyjne pląsy –  Ani nie było aplikacji, ani nie było naszych tańców na YouTube, a teraz wszystko mają, wszystko mają… Patrzcie się, jeszcze się d*pą odwraca!

Podczas, gdy aktorka wyrażała swój bunt, w tle Michał robił co mógł, by przyciągnąć uwagę. Kręcił biodrami, wyginał się i stroił miny.

 Para numer 6! – podsumował wesoło.

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Gwit jest w ciąży. Gwiazda opowiedziała o swoich problemach z niepłodnością
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?


Źródło: O2