Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Szelągowska z partnerem tworzą parę idealną. Fani osłupieli widząc kim on jest
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 22.11.2019 20:25

Dorota Szelągowska z partnerem tworzą parę idealną. Fani osłupieli widząc kim on jest

dorota szelągowska
fot. screen z youtube.com @TVN Style

Dorota Szelągowska z partnerem nieźle namieszali! Gwiazda ukochana przez miliony Polaków wprawiła licznych fanów w osłupienie pokazując swojego partnera. Wygląda na to, że Dorota Szelągowska jest szczęśliwa, aczkolwiek wybór jej nowej miłości może zaskakiwać zważywszy na to kto wcześniej był jej mężem.

Dorota Szelągowska z partnerem

Dorota Szelągowska z partnerem na pewno są tematem, który interesuje Polaków zważywszy na liczbę komentarzy na portalach pod artykułami, które opisują życie pary. Czytelnicy są żądni wiedzy na temat tego kto obecnie podbija serce Doroty Szelągowskiej.

Pierwszą publiczną miłością dziennikarki był gwiazdor polskiej muzyki, czyli kompozytor Adam Sztaba. Para pozostała związana małżeńskim węzłem przez jedynie 2 lata, choć fani liczyli na to, że związek przetrwa trudne chwile, a zakochani nie przerwą swojej relacji. Od 2016 roku Adam Sztaba jest mężem Agnieszki Dranikowskiej, która tak jak Dorota Szelągowska, jest uroczą blondynką o ślicznej twarzy.

Szelągowska pokazała kolejnego męża, który absolutnie zadziwił jej fanów. To zupełne przeciwieństwo Adama Sztaby, a przede wszystkim człowiek, którego nikt nie zna. Wydaje się, że Dorota Szelągowska ma już dość miłości w blasku fleszy i postawiła na rozwój uczucia w zaciszu.

Kim jest partner Doroty Szelągowskiej?

Partnerem, a zarazem mężem Doroty Szelągowskiej jest sympatyczny… góral, który w niczym nie przypomina poprzedniego partnera prezenterki. Przede wszystkim pochodzący z Zakopanego Michał jest oazą spokoju. Ponadto to człowiek o wręcz złotym sercu. Zajmuje się domem, wyręcza Dorotę w wielu obowiązkach, a nawet o porankach regularnie robi jej śniadania.

Michał ubóstwia grę w gry planszowe, komiksy oraz seriale. Co ciekawe, są to również zainteresowania Doroty, dlatego być może był to klucz do sukcesu ich relacji. Dorota i Michał poznali się w pracy i zaczęli spotykać.

Ponoć Dorota Szelągowska absolutnie zatraciła głowę dla przystojnego górala, a miłosny amor szybko wystrzelił strzałę prosto w jej serce. Michał nie miał żadnego problemu w tym, by zaakceptować jej dziecko z poprzedniego małżeństwa, czyli Antosia. Dziś Dorota i Michał mają drugie dziecko, Wandę. Małymi czasem zajmuje się mama Doroty Szelągowskiej, czyli znana pisarka – Katarzyna Grochola.

Jedno jest pewne. Dorota Szelągowska z partnerem absolutnie zaskakują. Wydawałoby się, że takie osoby nigdy nie będą do siebie pasować, a tu niespodzianka! Życzymy im wspaniałej miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dorota Szelągowska jest piękna i zawsze wesoła.

dorota szelągowska

Dorota Szelągowska wraz z partnerem Michałem tworzą cudowny duet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej
  2. Anna Jantar zginęła ściskając w dłoni swój największy talizman. Odkryto go dopiero po katastrofie
  3. Danuta Wałęsa z żalem o młodości. ”Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty”
  4. Ciasta świąteczne Magdy Gessler to niebo w gębie, ale trzeba za nie słono zapłacić. Znamy ceny, zwalają z nóg
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie