Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Szelągowska pokazała mieszkanie. Wnętrza robią olbrzymie wrażenie
Marta Kulik
Marta Kulik 21.08.2019 17:49

Dorota Szelągowska pokazała mieszkanie. Wnętrza robią olbrzymie wrażenie

dorota szelągowska
instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska w końcu pokazała swoje wymarzone mieszkanie! Gwiazda długo nad nim pracowała i osobiście wybierała każdy szczegół. Jak prezentują się wnętrza? Robią ogromne wrażenie. Prezenterka może być z siebie naprawdę dumna! Internauci zostawiają wiele miłych komentarzy.

Dorota Szelągowska od miesięcy informowała, że pracuje nad wyjątkowym projektem. Choć urządziła już wiele mieszkań, to tym razem pracowała sama dla siebie, co było dodatkowym wyzwaniem. W końcu wszelkie prace zostały zakończone, a efektem prezenterka mogła pochwalić się w mediach społecznościowych. Jak jej poszło?

Dorota Szelągowska: mieszkanie

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej po wielu miesiącach ciężkiej pracy jest gotowe. Wspaniałą nowiną gwiazda podzieliła się na Facebooku, gdzie opublikowała kilka zdjęć z zastrzeżeniem, że nie zamierza pokazywać całości, a jedynie kuchnię i pomieszczenie gospodarcze. Czy jest zadowolona z własnego projektu?

Ja jestem zachwycona, choć nie byłam najłatwiejszym klientem dla samej siebie! Nie było prosto zrobić wnętrze dla siebie-tyle możliwości, kolorów i materiałów, ale wreszcie wybrałam i nie ukrywam, że trochę ryzykowałam, ale się opłaciło — pisała na Facebooku.

Do tej pory pokazywała jedynie plany, pojedyncze elementy wyposażenia i zdradziła, że w jej kuchni będą królowały dwa kolory: róż i granat. Teraz pokazała, że całość uzupełniła dodatkami złota, imitacji marmuru i czarnym sprzętem AGD. Tak oryginalnego połączenia nie wybierała nawet w swoich programach!

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska mieszka w naprawdę pięknym miejscu. Internauci są zachwyceni zaprojektowanym przez nią mieszkaniem. Nie wszystkim spodobało się odważne jak na kuchnię połączenie kolorów, ale większość doceniła inwencję twórczą prezenterki.

-Kocham granaty i jestem zachwycona meblami. Uchwyty też są świetne. Mniej ten róż, ale nie jest zbyt nachalny i dlatego całość wygląda ekstra.

Myślę, że tym projektem przekona pani wiele osób od odejścia od bieli. Marmur i granat- rewelacja oraz złoty kran.

Gwiazda TVN Style dostaje także mnóstwo pytań o elementy wykończenia. Nic dziwnego, jej gust od lat jest doceniany przez widzów. Dorota Szelągowska swoimi programami zainspirowała tysiące Polaków, którzy w komentarzach chwalą się swoimi pomieszczeniami urządzonymi zgodnie z poradami prezenterki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pokazała swoje wymarzone mieszkanie.

Dorota Szelągowska

Gwiazda od miesięcy pracowała nad projektem, z którego jest dumna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić
  3. TVP wyemituje hitowy program kulinarny. Poprowadzi go dziennikarka ”Pytania na śniadanie”
  4. Aleksandra Dulkiewicz jest prezydentem Gdańska. Właśnie ujawniono jej przeszłość, była kimś zupełnie innym
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury