Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Bryndal nie żyje. Żona Rafała Bryndala odeszła nagle
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 28.01.2019 14:27

Dorota Bryndal nie żyje. Żona Rafała Bryndala odeszła nagle

dorota bryndal
Fot. facebook.com @KancelariaGESSEL

Dorota Bryndal nie żyje — oświadczyła kancelaria prawna, z którą była związana ponad 20 lat. Żona Rafała Bryndala odeszła nagle. Jej wykształcenie pozwoliło zostać specjalistką od prawa na ogromnym obszarze. Żona dziennikarza, Rafała Bryndala odeszła 22 stycznia.

Swoje zainteresowania dzieliła między prawo własności intelektualnej a prawo pracy. Działała też na wielu innych płaszczyznach. Absolwenta Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Uniwersytetu Jagiellońskiego sześć dni temu odeszła od swojego męża i syna.

Dorota Bryndal odeszła 22 stycznia

Z wielkim smutkiem informujemy, że nie żyje żona polskiego dziennikarza i satyryka Rafała Bryndala. Tę informację jako pierwsza podała Kancelaria Prawna, w której pracowała kobieta. 23 stycznia zamieścili informację na swojej stronie na Facebooku.

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek.
Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych.
Mecenas Dorota Bryndal była związana z Kancelarią GESSEL od 1999 roku, od 2004 roku była wspólniczką — napisała Kancelaria GESSER.

Rafał Bryndal na swoim Instagramie dodał zdjęcie symbolicznej, czarnej wstążki, zdjęcie skomentował -odeszła Dorotka Bryndal. Przyczyna śmierci jest dotąd nieznana, wiadomo tylko, że śmierć była nagła. Znajomi i fani wspierają dziennikarza, pozostawiając mu ciepłe komentarze. Kobieta zmarła w młodym wieku, bo miała tylko 55 lat.

Kim jest Dorota Bryndal?

Na stronie Kancelarii Prawnej Gessler przeczytać możemy, że Dorota Bryndal jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Skończyła również studia podyplomowe prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jej późniejsza praca opierała się właśnie na tej dziedzinie — była ściśle związana ze sprawami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Swoje zainteresowania dzieliła także między prawo prasowe, prawo reklamowe i prawo pracy. W notce biograficznej możemy zauważyć, że działa również na wielu innych obszarach. Ze swoim mężem, Rafałem Bryndalem była około 30 lat, świadczyć może o tym fakt, że w 1992 urodził im się syn Tymon.

Dziś wspominamy Dorotę Bryndal

dorota bryndal

Dorota Bryndal zmarła 22 stycznia 2019 roku. Miała zaledwie 55 lat.

dorota bryndal

od 1999 roku pracowała w Kancelarii prawnej Gessler, a od 2004 roku była wspólniczką.

dorota bryndal

Mężem Doroty Bryndal jest znany dziennikarz Rafał Bryndal, z którym ma dorosłego syna Tymona.

dorota bryndal

Składamy kondolencje całej rodzinie Doroty Bryndal.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Diagnoza to największy hit TVN. O czym jest?
  2. Nowy związek po rozwodzie. Daj sobie szansę na miłość
  3. Urszula Dudziak o partnerze: „Seks jest nieodłączną częścią naszego szczęśliwego związku”
  4. Co się dzieje z Katarzyną Dowbor? Gwiazda schudła już 20 kilo

Źródło: gessel.pl