Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.07.2022 22:40

Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów

Dominika Gwit
fot.instagram.com/dominikagwit/

Aktorka prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie ukazuje obserwatorom kulisy swojego życia. Dominika Gwit zdradziła im, jak wygląda po metamorfozie. Nowa fryzura dodaje jej sporo uroku.

Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 21 lat w kontrowersyjnym dziele Katarzyny Rosłaniec, „Galerianki”. Po głośnych recenzjach na stałe zadomowiła się w polskim show-biznesie, grając w serialach, występując na deskach teatrów, a także pisząc felietony.

Pomimo zawodowych obowiązków Dominika Gwit nie zaniedbuje swoich wielbicieli w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 150 tysięcy osób, a aktorka dba, aby wszyscy byli dobrze poinformowani o jej życiu.

Dominika Gwit przeszła metamorfozę

Aktorka poczuła letni przypływ energii i postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Udała się do salonu fryzjerskiego, gdzie miała dokonać się diametralna metamorfoza.

O etapach przemiany informowała obserwatorów w mediach społecznościowych. Mogli oni widzieć kulisy od mycia włosów, aż do ich modelowania. Po wizycie Dominika Gwit pochwaliła się efektami, które robią wrażenie.

Aktorka postawiła na odświeżenie swojej dotychczasowej fryzury, pogłębiając kolor brązu i stawiając na modne fale. Podczas relacji zdradziła, że jej wizyta u specjalistów nie była przypadkowa.

Dominika Gwit postanowiła odmienić wygląd z powodu zbliżającego się wakacyjnego urlopu. Z nową fryzurą z pewnością przyciągnie uwagę podczas letniej podróży.

Odgruzowałam się!!! Jestem gotowa na drugą część urlopu — pisała zadowolona z metamorfozy aktorka.

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Gwit zaskakuje figurą na zdjęciu z wakacji. Aktorka zapozowała w stroju kąpielowym
  2. Anna Głogowska zobaczyła wynik i zaczęła krzyczeć z radości. Spełniło się marzenie jej córki
  3. Ile lat ma Małgorzata Opczowska? Informacja jest owiana tajemnicą, internauci mają dwie skrajne teorie