Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Gwit opublikowała komunikat ws. dziecka. Fani nigdy nie zobaczą jego twarzy i nie poznają imienia
Michał Fitz
Michał Fitz 16.10.2022 12:45

Dominika Gwit opublikowała komunikat ws. dziecka. Fani nigdy nie zobaczą jego twarzy i nie poznają imienia

Dominika Gwit
TRICOLORS/East News

Dominika Gwit od początku swojej aktywności w mediach wchodziła w dużą interakcję z fanami. Ze względu na to, że wygrała walkę z niepłodnością i wreszcie jest w ciąży, to właśnie stan błogosławiony jest głównym tematem jej rozmów z internautami. Wyjawiła im ważną decyzję dotyczącą dziecka.

Aktorka zdecydowała się na to w ramach sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej na Instagramie. Obserwujących ciekawiło mnóstwo kwestii związanych z nadchodzącą pociechą. Nie wszystkie odpowiedzi mogły ich jednak satysfakcjonować.

Dominika Gwit podjęła ważne decyzje w sprawie swojego dziecka

Dominika Gwit wyjawiła, że nie zamierza nigdy pokazywać twarzy swojego dziecka. Chce w ten sposób chronić jego prywatność. To zupełnie zrozumiała decyzja. Na podobny ruch decyduje się wielu celebrytów, którzy właśnie zostali rodzicami.

Pozwala to zapewnić dziecku względny spokój i anonimowość w trakcie dorastania. W dobie internetu i wszechobecnego hejtu nieżyczliwe osoby mogłyby zrobić choćby z jednej fotki pociechy przykry użytek. Nic więc dziwnego, że Dominika chce je chronić. Ci fani, którzy bardzo chcieli bobasa poznać, będą musieli uszanować zdanie aktorki.

Na tym zresztą nie koniec. Aktorka przyznała także, że nie zamierza nawet zdradzać imienia swojej pociechy. Wyjawiła jednak, że nada mu tradycyjne polskie imię.

Kim będzie dziecko Dominiki Gwit?

Nie dowiemy się, jak będzie miało na imię dziecko Dominiki i jak będzie wyglądało. Już natomiast wiadomo, kim pociecha zostanie w przyszłości. Opowiedziała o tym sama aktorka tuż po powrocie od jednego z lekarzy badających przebieg ciąży.

Wytłumaczyła, że specjaliści stwierdzają, że dziecko rozwija się dobrze i wydaje się zdrowe. Na tyle, że ma mnóstwo energii, którą pożytkuje na zmiany pozycji w brzuchu mamy. Jeden z lekarzy miał powiedzieć nawet Dominice, że taka aktywność wskazuje na to, że w przyszłości będzie cyrkowcem!

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Wiśniewski zamarł razem z publicznością. Na widok Milowicza wszystkim opadły szczęki