Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominik z ,,Gogglebox” pokazał zdjęcie z młodości. Wtedy jeszcze nie wiedział, jaki sukces odniesie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 14.04.2021 23:45

Dominik z ,,Gogglebox” pokazał zdjęcie z młodości. Wtedy jeszcze nie wiedział, jaki sukces odniesie

gogglebox
Fot. instagram.com/krzysztofradzikowski

Gogglebox. Przed telewizorem to program, który cieszy się coraz większą popularnością wśród widzów. Uczestnicy programu stali się gwiazdami show-biznesu. Jednym z nich jest bez wątpienia Dominik Abus, który ma już prawie 300 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Dominik Abus z Gogglebox nie stroni od kontaktu z fanami. Bardzo często dzieli się swoją codziennością na Instagramie, czym zyskuje jeszcze większą sympatię. Teraz pokazał zdjęcie z młodości.

Dominik z Gogglebox na zdjęciu z młodości

Dominik Abus już od lat jest szczęśliwie zakochany w swojej życiowej partnerce Idze Muszakowskiej. Para wspólnie wychowuje synów Igi z poprzedniego małżeństwa oraz Nikodema, który jest ich pierwszym wspólnym dzieckiem.

To właśnie jego najbliżsi są najczęstszymi bohaterami jego instagramowych zdjęć, które wrzuca ku uciesze swoich obserwatorów.

Ostatnio pochwalił się na Instagramie swoim zdjęciem z młodości, pod którym od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Co o zdjęciu sądzą internauci? Komentarze mówią same za siebie.

Komentarze internautów

Jak napisał Dominik w opisie zdjęcia, zostało ono zrobione w 2007 roku. Wtedy jeszcze nikt o nim nie słyszał. Sam gwiazdor przyznał też, że nie należał w tamtym czasie do najbogatszych osób. Wręcz odwrotnie.

Rok 2007 10zł w kieszeni ale Fura musiała być Zawsze. Zresztą do tej pory jestem fanem motoryzacji i uwielbiam wszystko co ma silnik spalinowy – napisał pod fotografią.

W komentarzach internauci zaczęli pytać Dominika o to, czym zaczął się zajmować później. Jak zasugerował w odpowiedzi, gwiazdor prowadzi własną firmę brukarską.

Obserwatorzy chwalili przede wszystkim samochód Dominika, który już wtedy mimo braku pieniędzy należał do tych z górnej półki. Jak widać, uczestnik Gogglebox już wtedy czuł, że w niedługim czasie świat o nim usłyszy.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: Rmfmaxxx.pl, Instagram