Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał żonę. Od razu zwrócili uwagę na jej uśmiech, komentarzom nie ma końca
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.09.2022 12:51

Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał żonę. Od razu zwrócili uwagę na jej uśmiech, komentarzom nie ma końca

Dominik Abus Gogglebox
fot. instagram.com/abusdominik

Uwielbiana gwiazda „Gogglebox”, Dominik Abus jednym zdjęciem wywołał prawdziwą burzę komentarzy. Pokazał żonę, a fani zbierali szczęki z podłogi. Zjawiskowa blondynka u jego boku wyglądała niczym gwiazda kina. 

Dominik Abus zdobył popularność dzięki „Gogglebox. Przed telewizorem” i skrupulatnie wykorzystał swoje 5 minut, stając się prawdziwą gwiazdą w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go blisko 400 tysięcy osób, a nie mniejszym uznaniem cieszy się na Youtube kanał „Strong Ekipa”.

„Naturalny kulturysta” jest ojcem trójki dzieci oraz mężem Igi Muszakowskiej. Fani uwielbiają, kiedy blond-piękność pojawia się u boku ukochanego. Także teraz w pod wspólnym zdjęciem posypały się komentarze. Żona celebryty skradła całe „show”.

Bohater „Gogglebox poślubił gwiazdę Hollywood? Dominik Abus jednym zdjęciem rozłożył fanów na łopatki

Dominik Abus i jego ekipa budzą powszechną sympatię. Szczerzy, bezpośredni twardziele podbijają platformę Youtube, a na Instagramie dzielą władzę z najbliższymi gwiazdy „Gogglebox”. Każde rodzinne zdjęcie wywołuje falę komentarzy. Niedawno okazało się też, że najstarszy syn, Oskar uczestniczył w pierwszych zawodach bokserskich.

Jednak za każdym razem, kiedy u boku celebryty pojawia się żona, fani dosłownie szaleją z zachwytu. Smukła blondyna chętnie pozuje do wspólnych zdjęć, eksponuje ciało w kostiumach kąpielowych i wprost zniewala.

Pod jedną z ostatnich fotografii wybuchła bomba — posypały się komentarze, a internauci nie mogli opanować zdumienia. Gdyby w tle za małżeństwem zamiast błękitnego nieba i morza pojawiły się kultowe pagórki z napisem „Hollywood”, chyba nikt nie byłby szczególnie zdziwiony.

Wszyscy patrzyli na rozpromienioną Igę, obejmującą męża w romantycznym, letnim kadrze. Piękna żona gwiazdy „Gogglebox” posłała w obiektyw uwodzicielski, zniewalający uśmiech. Dominik Abus, który zwykł już podpisywać wspólne fotografie pieszczotliwymi określeniami tym razem postawił na swojskie, mocne „mój człowiek”.

– Piękny ten człowiek – wzdychali zachwyceni fani.

Ładna ona, ładny on, a więc wszystko się zgadza. 

– Uśmiech jak z Hollywood – podsumował jeden z internautów.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że para pasuje do siebie jak ulał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Dominik Abus Gogglebox

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sylwia Bomba z córką zasiądzie na kanapie w „Gogglebox”. Mała Antosia skradnie show?
  2. Dostali nowy dom, ale tym razem zapadła jeszcze jedna decyzja. Katarzyna Dowbor poinformowała o diagnozie lekarza
  3. Marek Piekarczyk przesadził? Steczkowska wyznała, że go kocha, chwilę później wbił jej szpilę. „Jak możesz tak mówić?”