Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znany aktor wyznał, że jeszcze niedawno żył w namiocie i podkradał jedzenie. Wszystko zmieniła jedna rola
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 02.12.2019 10:18

Znany aktor wyznał, że jeszcze niedawno żył w namiocie i podkradał jedzenie. Wszystko zmieniła jedna rola

zagadka

Dom powinien być prawem, nie towarem. Niestety w ustroju kapitalistycznym wielu ludzi musi się obejść bez niego. Jednym z nich był znany aktor, który wyznał, że musiał żyć w namiocie i podkradać jedzenie. Wszystko jednak zmieniło się dla niego dzięki jednej roli.

W samym Londynie jest 57 tysięcy pustych domów. Liczba bezdomnych jest dużo mniejsza — około trzech tysięcy. Ludzie jednak są zmuszani każdego dnia do życia na ulicach. Jedną z ofiar tej niesprawiedliwości był znany aktor. Na szczęście jedna rola zmieniła wszystko.

Znany aktor stracił dom

Rory McCann opowiedział o tragedii, którą przeżył w rozmowie z komikiem Conanem O’Brienem w specjalnym programie Gra o Tron: Reunion Special.

Żyłem w namiocie, dosłownie w namiocie. Zdarzało się, że podkradałem jedzenie. Z czasem udało mi się zdobyć jakąś pracę i wszystko poukładać — powiedział McCann. – Po latach okazało się, że wiozą mnie luksusowymi samochodami i występuję w jednym z najlepszych seriali na świecie. To zaskakujące, jak wszystko może się zmienić. Coś wspaniałego.

Rory McCann w 2005 roku wystąpił w filmie Beowulf – Droga do sprawiedliwości. Po jego islandzkiej premierze został na wyspie. Przyznał, że w tym czasie nie mógł znaleźć pracy jako aktor i zmagał się z bezdomnością.

– Zbliżała się zima i okoliczni mieszkańcy powiedzieli mi, że jestem jedynym człowiekiem na całej wyspie mieszkającym w namiocie. Pomogli mi znaleźć dom i pracę jako stolarz — powiedział aktor w rozmowie z Daily Record.

dom

Kim jest Rory McCann?

Rory McCann jest aktorem pochodzącym ze Szkocji. Zyskał sławę dzięki swoim rolom w serialu Gra o tron oraz w czarnej komedii Hot Fuzz – Ostre psy.

W 2002 roku otrzymał nagrodę Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych za rolę Kenny’ego McLeoda w serialu The Book Group. Wystąpił również w głośnym filmie Aleksander w 2004 roku.

W swoim życiu Rory McCann pracował również jako ogrodnik, drwal i malarz mostu. Aktor jest znany z samotnego stylu życia.

dom

Rory McCann stracił kiedyś dom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Kim jest Alicja Szemplińska? Zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland podbije rynek muzyczny
  3. Monika Zamachowska po zwolnieniu w TVP: ”Jestem w stanie euforycznym”
  4. 10 polskich gwiazd LGBT, które dokonały coming outu. Numer 7 zaskoczył tysiące Polaków
  5. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

źródło: wprost.pl