Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda zdradziła, jakim samochodem może zaimponować jej mężczyzna. Odpowiedź może zmartwić wielu panów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.08.2022 19:20

Doda zdradziła, jakim samochodem może zaimponować jej mężczyzna. Odpowiedź może zmartwić wielu panów

Doda
fot. Instagram/dodaqueen

Doda od lat uznawana jest nie tylko za najbardziej charyzmatyczną, ale również atrakcyjną polską gwiazdę. Nic więc dziwnego, że mężczyźni zastanawiają się, w jaki sposób mogą zaimponować pięknej gwieździe. Okazało się, że jest to o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Piosenkarka znana jest ze swoich bezpośrednich wypowiedzi i ciętego języka. Dała temu wyraz między innymi podczas niedawnego Earth Festivalu w Uniejowie, gdzie prosto ze sceny poinformowała o tym, że ma na sobie tę samą sukienkę co ostatnio i nawiązała do wielokrotnego wykorzystywania ubrań i dbania o środowisko naturalne.

Teraz gwiazda wypowiedziała się na temat tego, w jaki sposób może zaimponować jej jakiś mężczyzna. Za pomocą krótkiego humorystycznego wpisu na swoim profilu na Instagramie, udzieliła fanom kilka wskazówek o tym, jak można zdobyć jej serce.

Doda wyznała, jakim samochodem może zaimponować jej mężczyzna

Gwiazda jest niesamowicie aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie nie tylko informuje fanów o nowościach, jakie dla nich przygotowała, ale też odpowiada na najbardziej nurtujące ich pytania. Teraz Doda postanowiła zdradzić, co musi posiadać mężczyzna, który chciałby zrobić na niej dobre wrażenie.

Okazało się, że wystarczy mieć dobry samochód. Niestety, niejeden kandydat może być zaskoczony, gdy przeczyta, jaki dokładnie typ pojazdu podoba się piosenkarce. W humorystycznym wpisie wyznała, że najbardziej gustuje w samochodach dostawczych z majonezem.

-Jeżeli jakiś facet chce mi zaimponować autem, to musi być to dostawcze z majonezem — napisała Doda na swoim InstaStory.

To niejedyna rzecz, jaką na temat mężczyzn powiedziała niedawno piosenkarka. Doda ogłosiła właśnie premierę jej najnowszego dzieła — własnego reality show o nazwie „12 kroków do miłości”, w którym wystąpi sama wokalistka. Gwiazda weźmie udział w miłosnym eksperymencie, który ma na celu pomoc w odnalezieniu przez nią prawdziwej miłości (więcej TUTAJ).

Pierwszy odcinek długo wyczekiwanego show artystki będzie miał miejsce już w sobotę 3 września na antenie telewizji Polsat.

Zobacz post:

Doda ig

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda zaśpiewała „Krakowski spleen” Maanamu. Aż ciarki przechodzą po plecach. Kora byłaby dumna?
  2. Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
  3. Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury

Tagi: doda