Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda wyjawiła, dlaczego nie ma dzieci. „Moje dzieci byłyby niechciane”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.10.2022 22:44

Doda wyjawiła, dlaczego nie ma dzieci. „Moje dzieci byłyby niechciane”

Doda
fot. Instagram/dodaqueen

Doda pokusiła się o szczere wyznanie w ostatnim odcinku swojego programu „12 kroków do miłości”. Piosenkarka w rozmowie z jednym z uczestników wyznała, dlaczego do tej pory nie zdecydowała się na dzieci i czy ma w planach macierzyństwo.

Nie da się ukryć, że charyzmatyczna wokalistka ma teraz czas pełen sukcesów. Jej nowa płyta bije rekordy popularności, a debiutanckie reality show, które możemy oglądać na antenie Polsatu, wciąż zdobywa nowych sympatyków.

W ramach programu mamy szansę dowiedzieć się wiele nowych szczegółów na temat życia gwiazdy oraz jej wspomnień z poprzednich relacji. Tym razem zdecydowała się na szczere wyznanie.

Doda porozmawiała na randce o macierzyństwie

W ostatnim odcinku reality show „12 kroków do miłości” piosenkarka miała okazję udać się na randki z trzema wybranymi przez siebie uczestnikami. Tym sposobem gwiazda spędziła kilka chwil z uwielbiającym konie Danielem, posiadaczem luksusowej willi na Mazurach Jarkiem oraz Niemcem Stefanem.

Ostatni z wymienionych mężczyzn zabrał partnerkę do schroniska i tam poruszył temat byłych związków wokalistki. Doda wyjawiła wówczas, że jej najdłuższy związek trwał sześć lat i tyle samo trwało również jedno z jej byłych małżeństw. W przeciwieństwie do niej rekord Stefana to trzy lata, a powodem do zerwania było rozpoczęcie rozmów na temat dzieci.

Mężczyzna zdradził również, że teraz już czuje się gotowy na potomstwo. W odpowiedzi na jego wyznanie artystka przyznała, że wciąż nie odczuwa potrzeby zostania mamą.

Doda zdradziła, czemu nigdy nie zdecydowała się na dzieci

Doda wyjawiła, że mimo upływu lat i związków z długim stażem, wciąż nie czuje się gotowa na macierzyństwo. Zdradziła również, że powodem jest jej styl życia i wykonywany zawód.

Ogólnie to nie chce mieć dzieci, nawet po 10 latach. To nie jest moje marzenie. Jestem artystką, marzycielka, dużym dzieckiem. Moje dzieci byłyby niechciane, a dzieci powinny być chciane i kochanezdradziła piosenkarka.

Kiedyś wyznała również, że aby stworzyć rodzinę, potrzebuje dużego oparcia w swoim partnerze, a tego nigdy w życiu nie doświadczyła.

Nie byłam gotowa, ale byłam w stanie się poświęcić. Absolutnie nie żałuję swoich decyzji i składam ręce do Boga, dziękuję! Ciężko jest sobie wyobrażać taką sytuację, skoro nie ma drugiej osoby, z którą mogłabym na ten temat rozmawiać. Nie zaznałam miłości takiej, w której czułabym się bezpiecznie, dobrze, komfortowo. Co tu mówić o jakimś trzecim człowiekupowiedziała Doda w rozmowie z portalem „Plotek”.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ????ARIA (@dodaqueen)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ????ARIA (@dodaqueen)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką
Tagi: doda