Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.11.2022 14:45

Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Doda
fot. KAPiF

Doda padła ofiara krytyki internautów z powodu najnowszego zdjęcia, które znalazło się na jej profilu na Instagramie. Piosenkarka pozuje tam w bardzo odważnej kreacji i prezentuje swój umięśniony brzuch.

Fanom nie podoba się wyzywający strój i poza wokalistki. W komentarzach poruszyli również temat jej obecnego partnera i tego, jak mężczyzna może zareagować, gdy widzi takie zdjęcia swojej ukochanej.

Doda zaskoczyła odważnym zdjęciem na Instagramie

Piosenkarka niejednokrotnie powtarzała, że sport nie jest jedynie jej pasją, ale również stylem życia. Swoje zamiłowanie do różnego rodzaju rozgrywek i rywalizacji zaczerpnęła od ukochanego taty, który zawodowo zajmował się podnoszeniem ciężarów i początkowo był jej trenerem.

Z tej okazji Doda postanowiła opublikować najnowsze zdjęcie na Instagramie, w którego opisie poruszyła temat tego, jak ogromną rolę w jej życiu odgrywa wysiłek fizyczny. Przy okazji pochwaliła się swoją wysportowaną sylwetką i umięśnionym brzuchem.

– Nie będę się powtarzać, że sport dla mnie to nie przykry obowiązek, TYLKO styl życia … wiec po prostu napisze, że od niedawna na wakacje poza sportowymi butami zabieram jeszcze najlepsze suplementy –  napisała Doda na Instagramie.

Niestety, internauci nie docenili opisu fotografii, ponieważ ich uwaga skupiła się na tym, co zostało zaprezentowane na zamieszczonych zdjęciach. Piosenkarka pozuje w social mediach w bardzo wyciętym i wyzywającym stroju kąpielowym, który idealnie eksponuje jej piękną figurę.

Doda skrytykowana przez fanów za wyzywający strój

W komentarzach pod najnowszym postem na Instagramie wielu internautów wyraziło swoje niezadowolenie i skrytykowało wokalistkę za zbyt odważne prezentowanie swojego ciała. Fani prouszyli również temat jej obecnego partnera, który według nich może nie być zachwycony takimi publicznymi zdjęciami swojej ukochanej.

– Tak figura piękna zazdroszczę, ale styl ubierania i pokazywania samej siebie obleśny. 

– Żebyś znowu nie płakała, że ci w związku nie wyszło, tyle gołego ciała powinno być dla partnera pokazywanie, a nie na pół kraju, inni faceci się ślinią. Ciekawe jak to będzie znosił twój obecny, czas pokaże. 

– Szanuje cię jako artystkę, wokalistkę, ale twój styl i pokazywanie publicznie aż tyle robi się niesmaczne– czytamy komentarze pod postem gwiazdy.

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ????ARIA (@dodaqueen)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Tagi: doda