Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda reaguje na odwołanie Jacka Kurskiego. Mistrzostwo, wyraziła co o nim sądzi bez słów
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.09.2022 22:02

Doda reaguje na odwołanie Jacka Kurskiego. Mistrzostwo, wyraziła co o nim sądzi bez słów

Doda
fot. kadr z programu „Doda. 12 kroków do miłości”

W mediach błyskawicznie rozniosła się wieść, że Jacek Kurski zostaje usunięty z TVP. Na temat odejścia wypowiedziały się już liczne gwiazdy TVP. Teraz zareagowała także Doda. Trudno o bardziej wymowny „komentarz”. Dosadnie pokazała, co sądzi o byłym prezesie. 

To chyba jedno z największych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Jacek Kurski, który od 6 lat piastował funkcję prezesa Telewizji Polskiej, został odsunięty i już mówi się o wyborze następcy. Na ten temat wypowiedziała się już m.in. Monika Richardson, która, co tu dużo mówić, nie gryzła się w język.

Nieco bardziej oszczędna była Barbara Kurdej-Szatan. A co o zmianie szefa TVP sądzi Doda? Na Instastory pojawiła się wymowna reakcja gwiazdy. „Królowa” nie potrzebowała słów, by „skomentować” sytuację.

Jacek Kurski i Doda byli w dobrych stosunkach. Nagle coś się zmieniło

O ile takie osoby, jak Ida Nowakowska, czy Olek Sikora w samych superlatywach wypowiadają się na temat atmosfery w TVP, zupełnie odmienne zdanie mają ci, którzy na przestrzeni ostatnich lat zostali zwolnieni ze względu na swoje poglądy lub czyny.

Jakiś czas temu usunięto Beatę Tadlę, ze stacją rozstała się także Monika Richardson, a na temat tego, jak potraktowano Barbarę Kurdej-Szatan można by napisać sensacyjną powieść. Okazuje się, że w ostatnim czasie niezbyt ciepłe stosunki łączyły prezesa i jego żonę z polską królową popu.

Sprawa wyszła na jaw podczas przedpremiery nowego programu „12 kroków do miłości„. Reporter „Plotka” otrzymał zaskakującą odpowiedź na pytanie, czy kiedyś zobaczymy naszą „Dżagę” w „The Voice of Poland”. Nieoczekiwanie, Doda opowiedziała o swojej burzliwej relacji z Jackiem Kurskim.

Dowiedzieliśmy się, że ich znajomość zaliczyła nagły zwrot akcji całkiem niedawno. Wcześniej bowiem szef TVP zapraszał piosenkarkę do współpracy, grała w Opolu, otrzymywała nagrody.

Jacek Kurski usunięty z TVP. Doda dosadnie pokazała, co sądzi o byłym prezesie

Sytuacja zmieniła się po premierze filmu „Wyklęty”. Nagle przestano zapraszać gwiazdę na imprezy, a zaproszenia, które już wystosowano, odwoływano z „odgórnego rozkazu”. Doda podkreśliła, że płaci podatki na stację i chce w niej występować. Wykonała nawet w tej sprawie telefon do żony Kurskiego.

Dzwoniłam do żony Jacka Kurskiego, to rzuciła mi słuchawką. Ja pomyślałam, o co chodzi? Co się dzieje? Dlaczego tak się dzieje? Ja tego nie rozumiem kompletnie – mówiła.

Nic dziwnego, że gdy media obiegła informacja o odsunięciu prezesa TVP od funkcji, wokalistka zareagowała we właściwy sobie sposób — lakonicznie, lecz z odpowiednią dozą szyderstwa.

Na Instastory pojawiła się relacja, a na niej krótki opis sytuacji:

TVP: odwołuje Jacka Kurskiego. Doda:…  

Pod spodem idealnie dobrany kadr z „12 kroków do miłości” pokazał, jak wokalistka wybucha mocnym śmiechem i klaszcze w dłonie. Ta rekcja chyba nie wymaga żadnego komentarza i jest aż nadto wymowna.

Doda Jacek Kurski
Doda Jacek Kurski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda płacze przed kamerami: „Każdy kłamie”. Poruszające sceny w Polsacie [MAMY NAGRANIE]
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat