Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda pokazała nowego partnera w pełnej okazałości. Fani: „Najprzystojniejszy ze wszystkich facetów”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.11.2022 08:54

Doda pokazała nowego partnera w pełnej okazałości. Fani: „Najprzystojniejszy ze wszystkich facetów”

Doda
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/dodaqueen/)

Doda podczas zagranicznych wakacji po raz pierwszy pokazała partnera w pełnej okazałości. Internauci już po chwili skomentowali nową parę show-biznesu.

Jeszcze do niedawna głośno było o programie „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym piosenkarka poszukiwała partnera na całe życie. Choć na antenie Polsatu nie udało się tego dokonać, jej serce zostało skradzione. Niedawno odkryła kolejną tajemnicę związku.

Doda pokazała tajemniczego partnera

Gwiazda w mediach społecznościowych chętnie dzieli się z internautami nie tylko zawodowymi sukcesami, ale również szczegółami prywatnego życia.

Obserwatorzy od kilku dni podążają wraz z nią i nowym partnerem po zakątkach malowniczego Wietnamu. Doda do tej pory dość skrupulatnie pilnowała tożsamości mężczyzny.

Nad ranem zrobiła jednak wyjątek i pokazała ich wspólne zdjęcie w całej okazałości. Co prawda, partner nie został przez nią oznaczony, jednak internauci nareszcie mogli zobaczyć, kto skradł jej serce. W ruch poszły również ich zmysły śledcze, dzięki którym udało im się dotrzeć do informacji, że nowym partnerem Dody ma być Dariusz Pachut.

Wśród wietnamskich uliczek piosenkarka pozowała z wielkim uśmiechem przy boku wysokiego, przystojnego blondyna. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że partner piosenkarki jest dobrze zbudowany, a w jednej z porannych relacji internauci usłyszeli jak prawi ukochanej komplementy.

Skarbie pięknie wyglądasz — mówił, gdy Doda zastanawiała się nad zmianą kostiumu kąpielowego.

Internauci zachwyceni partnerem Dody

Nie da się ukryć, że para szybko zaskarbiła sobie serca obserwatorów piosenkarki. Jak na szpilkach oczekiwali, kiedy zdradzi więcej szczegółów na temat swojego ukochanego. Pierwsze zdjęcia ich nie zawiodły.

Tak bardzo się cieszę, widząc Ciebie tak szczerze uśmiechniętą.

— Najprzystojniejszy ze wszystkich dotychczasowych facetów.

— Przystojniak.

— Pasujecie do siebie bardzo — pisali zachwyceni internauci.

Para kontynuuje swoją wietnamską przygodę, a partner coraz częściej pojawia się także w relacjach Dody. Być może już niedługo dowiemy się większej ilości szczegółów na jego temat.

Życzymy dużo miłości!

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi
Tagi: doda