Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 03.01.2019 12:37

Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Doda instagram
Fot.: screen z programu Kuba Wojewódzki, instagram.com

Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Po wielu latach nieudanych związków i poszukiwań tego jedynego jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce w zeszłym roku odnalazła szczęście. Jej wybrankiem okazał się Emil Stępień. Kim jest mężczyzna, który uszczęśliwił Dodę?

Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Para chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie, które zdradzają kulisy ich udanego życia małżeńskiego. Zanim 34-letnia gwiazda wzięła ślub ze Stępniem, była żoną Radosława Majdana – obecnego męża Małgorzaty Rozenek-Majdan – narzeczoną Adama „Nergala” Darskiego i Emila Haidara. Ostatni związek skończył się wyjątkowo burzliwie: sprawami w sądzie i oskarżeniami o nękanie. Czy nad życiem Dody wreszcie zaświeciło słońce? Sprawdźmy to!

Doda: Emil Stępień i artystka długo ukrywali, że są razem

Plotki o związku Dody i Emila krążyły w show-biznesie na długo, zanim usłyszeliśmy zaskakującą informację o ich ślubie. Artystce wyraźnie zależało na zachowaniu prywatności, ponieważ o zawarciu drugiego związku fani dowiedzieli się w jego dniu.

Jak napisała Doda w mediach społecznościowych:

– W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego…

W prezencie ślubnym Doda nagrała dla męża teledysk Miłość na etat, opatrzony dedykacją: – Z wyrazami miłości dla mojego męża.

Mąż Dody także ma związki z show-biznesem. Nie zgadniecie, co robi!

Doda: Emil Stępień, w przeciwieństwie do sławnej żony, nie zajmuje się żadną działalnością artystyczną. Swoją ścieżkę zawodową związał z… branżą filmową i pracuje jako producent filmowy.

Po raz pierwszy w tej roli zadebiutował w 2013 roku filmem Last minute w reżyserii Patryka Vegi. Najwyraźniej współpraca układała się obu panom pomyślnie, ponieważ wspólnie wyprodukowali aż pięć filmów: Służby specjalne, Pitbull. Nowe porządki i Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

j

Swoją przyszłą żonę Emil Stępień poznał właśnie na planie teledysku do ostatniego z filmów. To on był producentem tytułu Władysława Pasikowskiego Pitbull. Ostatni pies, gdzie Doda wcieliła się w jedną z kluczowych ról.

Doda: Emil Stępień i jego żona na tropie skandalu

Doda: Emil Stępień jest nie tylko jej mężem, ale… partnerem w interesach! Para ma w planach wspólne wyprodukowanie filmu Dziewczyny z Dubaju na podstawie książki Piotra Krysiaka.

Jak podaje portal natemat.pl cytujący Fakt, piosenkarka chętnie sama wystąpi w filmie. Myślicie, że wspólne przedsięwzięcie Dody i Emila okaże się sukcesem? Życzymy im powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda emil stępień

Doda zawsze podkreślała, że rodzinne wartości są dla niej bardzo ważne. Ostatnie święta także spędziła w gronie bliskich.

doda emil stępień

Doda i jej mąż wyglądają na bardzo zakochanych. Uważacie, że do siebie pasują?

doda emil stępień

Małżonków łączy także miłość do podróżowania. Chętnie dzielą się zdjęciami ze wspólnych wypraw. Tegorocznego sylwestra spędzili w Dubaju.

doda emil stępień

Doda i Emil Stępień wzięli ślub kościelny. Gwiazda mogła sobie na to pozwolić, ponieważ z poprzednim mężem Radosławem Majdanem łączyły ją tylko więzy cywilne.

doda emil stępień

Myślicie, że gwiazda znalazła wreszcie tego jedynego? Mamy nadzieję, że tak!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Chodakowska: wymiary trenerki są idealne. Mamy pełną listę!
  2. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Widać brzuszek! [ZDJĘCIE]
  3. Budzisz się w nocy o tej samej porze? Sprawdź, co to znaczy

źródła: pl.wikipedia.org, plejada.pl, natemat.pl