Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda bez makijażu, w kiepskim stanie informuje, że jej organizm przestał działać. „Jestem chora”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.10.2022 23:38

Doda bez makijażu, w kiepskim stanie informuje, że jej organizm przestał działać. „Jestem chora”

Doda
Instagram/ Doda

Doda przekazała fanom zasmucające wieści. Niestety, wokalistka zmaga się z chorobą i przez nią nie czuje się najlepiej. O wszystkim poinformowała na Instagramie. Pokazała się bez makijażu i wyznała, że obecnie jej organizm nie działa tak, jak powinien. 

Piosenkarka, wyraźnie wyczerpana, nagrała krótkie wideo i przekazała, że padła ofiarą sezonu przeziębień i zmaga się z gorszym samopoczuciem. Wygląda na to, że ciągła promocja albumu i niekończące się wywiady na dobre zmęczyły gwiazdę i sprawiły, że teraz musi zadbać o swoje zdrowie.

Doda ma za sobą niezwykle intensywny okres, podczas którego opowiadała na temat swojej nowej płyty i pojawiła się w wielu programach rozrywkowych. Gościła między innymi u Szymona Majewskiego czy Kuby Wojewódzkiego. Najwidoczniej zbyt wiele obowiązków negatywnie wpłynęło na zdrowie gwiazdy.

Doda poinformowała, że jest chora

Gwiazda nie może obecnie narzekać na swoją karierę zawodową. Nie tylko wydała rewelacyjny album, który sprzedaje się, jak świeże bułeczki, ale też cały czas pojawia się na ściankach i wywiadach, promując swoje nowe utwory. Do tego jej debiutanckie reality show „12 kroków do miłości” bije rekordy popularności i wciąż zyskuje nowych fanów.

Niestety, w przeciwieństwie do powodzeń w swoim życiu zawodowym, Doda przekazała smutną informację ze swojego życia osobistego. Okazało się, że piosenkarka stała się jedną z ofiar jesienno-zimowego okresu przeziębień i przez to nie czuje się najlepiej. 

Doda zaskoczyła widzów nagraniem bez makijażu

Na profilu gwiazdy w social mediach pojawiło się krótkie nagranie, w którym zdradziła, co obecnie u niej słychać. Piosenkarka poinformowała, że wreszcie zakończyły się jej kłopoty z funkcjonowaniem Instagrama. Każdy, kto regularnie śledzi poczynania Dody w sieci wie, że od dłuższego czasu skarżyła się na problemy z popularnym mediów społecznościowym.

Tym razem, wokalistka w końcu może bez oporów korzystać z profilu. Niestety, ta radosna informacja zbiegła się w czasie z tą na temat złego samopoczucia gwiazdy.

-Kochani działa mi Instagram, ale organizm przestał. I to jest chyba poważniejszy problem. Jestem chora – wyznała Doda na Instagramie.

Niestety, nie wiemy, co dokładnie dolega gwieździe, w każdym razie życzymy jej dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił!

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką
Tagi: doda