Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda szykuje się do swoich urodzin. Już teraz pokazała, jak świętuje
Karol Osiński
Karol Osiński 11.02.2021 17:40

Doda szykuje się do swoich urodzin. Już teraz pokazała, jak świętuje

Doda
fot. TRICOLORS/East News

Doda od jakiegoś czasu znajduje się w Meksyku, gdzie wybrała się na zasłużony odpoczynek. 15 lutego gwiazda będzie obchodzić swoje 37. urodziny, do których powoli się przygotowuje. Co ciekawe, pod opublikowanymi niedawno zdjęciami fani już zaczęli składać życzenia.

Przy okazji Doda postanowiła wydać do swoich fanów specjalne ,,oświadczenie”, którym odniosła się do stawianych jej wcześniej zarzutów. Jak na gwiazdę krajowego formatu przystało, zrobiła to z klasą i humorem.

Ile lat ma Doda?

Doda ma 36 lat. Popularna piosenkarka niedawno wybrała się na wakacje do Meksyku, który obok Zanzibaru stał się ulubionym miejscem wypoczynku Polskich celebrytów. Warto podkreślić, że w tym miejscu do niedawna znajdowali się także Majdanowie.

Przed wyjazdem na wypoczynek Rabczewska zarzekała się, że nie ma zamiaru relacjonować każdego elementu swojego pobytu na wakacjach, tak jak czynią to inni celebryci. Można było tutaj wyczuć pstryczek w nos do obecnej małżonki byłego partnera Dody, Radosława Majdana.

Pokażę wam, jak normalni ludzie, nieuzależnieni od atencji, potrafią spędzać wakacje. BEZ PRZYKLEJONEGO TELEFONU DO RĘKI i TRUMAN SHOW na Instastory. Za tydzień się odezwę – napisała tuż po przylocie do Meksyku.

Mimo tego w ciągu trzech tygodni autorka takich hitów jak: Znak pokoju, Dżaga, czy Dwie Bajki zdążyła zamieścić kilka zmysłowych zdjęć na swoim Instagramie, pod którym fani wręcz zachwycali się kobiecymi wdziękami gwiazdy. W jednym z nich odniosła się do swoich nadchodzących urodzin, przy okazji wyrażając dumę z pracy nad swoim wyglądem.

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód, że wiek można mieć dosłownie w d… – napisała pod jednym ze zdjęć Rabczewska.

Doda urodziny

Do urodzin gwiazdy pozostały 4 dni. Jakiś czas temu Doda zapowiedziała, że na jakiś czas zawiesza działalność muzyczną, jednak nie ma zamiaru zaprzestawać aktywności w mediach społecznościowych. Pod jednym z ostatnio opublikowanych zdjęć wydała bardzo zabawne ,,oświadczenie”, w którym odniosła się do stawianych jej przez część fanów zarzutów.

OŚWIADCZENIE: pragnę zaprzeczyć z całą stanowczością temu jakobym wylegiwała się tylko na leżaku do zdjęć! CZYNIĘ TO RÓWNIEŻ NA KONARZE. Dziękuję – napisała żartobliwie Doda.

Jednak nie tylko zabawny opis przyciągnął wzrok internautów, ale także napis na majtkach piosenkarki, którzy brzmi – Birthday Girl! (z ang. solenizantka). Fani już zaczęli składać życzenia gwieździe, mimo tego, że urodziny będzie obchodzić 15 lutego.

Zobacz zdjęcia:

Doda powolutku przygotowuje się do swoich 37. urodzin.

Gwiazda znajduje się na wakacjach, które, jak widać gołym okiem, bardzo jej sprzyjają.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Tagi: doda urodziny