Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Denis Urubko w ,,Tańcu z gwiazdami”. To już drugi oficjalnie ogłoszony uczestnik
Marta Kulik
Marta Kulik 16.06.2021 14:34

Denis Urubko w ,,Tańcu z gwiazdami”. To już drugi oficjalnie ogłoszony uczestnik

taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News / Fragment programu „Taniec z Gwiazdami”

Taniec z gwiazdami: kolejna edycja programu zapowiada się niezwykle emocjonująco, mimo że pierwsi uczestnicy nie pojawiają się regularnie na ekranach telewizorów. Tydzień temu ogłoszono, że pierwszą gwiazdą będzie Oliwia Bieniuk. Teraz poinformowano, że w show Polsatu udział weźmie Denis Urubko.

Słynny himalaista powalczy o kryształową kulę m.in. z córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. W kolejnych tygodniach Polsat będzie zawiadamiał o kolejnych uczestnikach. Na razie widzowie nie kryją zaskoczenia.

Taniec z gwiazdami: Denis Urubko i Oliwia Bieniuk pierwszymi uczestnikami

Tego jeszcze nie było. I tego nie spodziewał się nikt! Na parkiecie 12. edycji @tanieczgwiazdami witamy himalaistę Denisa Urubko, który na swoim koncie ma zdobycie m.in. Broad Peak oraz Korony Himalajów. Z wykształcenia jest aktorem, jednak swoje życie poświęcił górom. Trzymamy mocno kciuki za Denisa w poniedziałkowych zmaganiach w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – czytamy na oficjalnym profilu programu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod wpisem zawrzało. Trzeba przyznać, że takiego wyboru produkcji nikt się nie spodziewał.

Zaskakujący wybór, niemniej bardzo ciekawy. Taki gościa jeszcze nie było; Szok i niedowierzanie, że Pan Urubko skusił się na TZG, ale jak lubi, czemu nie. Faktycznie tego jeszcze nie było – piszą internauci.

Jak myślicie, kto ma większe szanse na dojście do finału?

Przypomnijmy, że nowe odcinki Tańca z gwiazdami emitowane będą od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: Denis Urubko