Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co dzieje się na kulisami koncertu Dawida Podsiadły? Do internetu wyciekły szczegóły
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 18.02.2019 19:30

Co dzieje się na kulisami koncertu Dawida Podsiadły? Do internetu wyciekły szczegóły

Dawid Podsiadło
facebook.com@Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło w październiku 2018 roku wydał swój kolejny album o tytule Małomiasteczkowy. Trasa promująca świetną płytę wokalisty to aktualnie jedno z największych wydarzeń muzycznych! Do internetu wyciekło, co działo się za kulisami. Jak wyglądał Małomiasteczkowy Tour?

Nie Ma Fal, Trofea i Dżins to piosenki, które na Tauron Arenie w Krakowie wspólnie zaśpiewało ponad 18 tysięcy osób! Najzagorzalsi fani pojawili się przed obiektem nawet 8 godzin przed otwarciem bram! Jak wyglądało to niezwykłe wydarzenie?

Kiedy odbyła się Małomiasteczkowa Trasa?

Po półtorarocznej przerwie w artystycznej aktywności, 23 listopada 2018 roku Dawid Podsiadło dał koncert w Krakowie. Ceny biletów wahały się od 80 do 150 złotych!

Wyjściu wokalisty na scenę towarzyszył ogromny aplauz i okrzyki fanów. Podsiadło, podekscytowany i zdumiony licznym przybyciem słuchaczy, żartobliwie powiedział:

– Ach… hejka. Nie będę ukrywał, jesteście odrobinę onieśmielający.

Co działo się za kulisami?

Tuż po zakończonym koncercie, na osoby, którym udało się zdobyć VIP-owski bilet, czekały niezwykłe atrakcje. Możliwość ujrzenia gwiazdy na żywo, uściśnięcia mu dłoni, zrobienia sobie zdjęcia i otrzymania autografu była dla wielu niesamowitym przeżyciem!

Poza kulisami wywiadu portalowi Noizz udzielił gitarzysta, który dołączył do ekipy Dawida oraz jego dwie chórzystki. Rozemocjonowane dziewczyny zgodnie uznały:

– My się urodziłyśmy, żeby tutaj śpiewać.

Dawid Podsiadło w trasie

Koncert, który odbył się w Krakowie był ogromnym popkulturowym wydarzeniem. Świetny występ Podsiadły został doceniony przez krytyków, nie tylko ze względu na jego niepowtarzalny głos, ale również dopracowaną w każdym celu oprawę artystyczną.

Najbliższe koncerty wokalisty, tym razem promujące Wielkomiejski Tour, odbędą się m.in. w Ełku, Płocku, Sosnowcu i Opolu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dawid Podsiadło

23 listopada 2018 roku Dawid Podsiadło dał koncert w hali Tauron Arena w Krakowie.

Dawid Podsiadło

Wszystko za sprawą Małomiasteczkowej Trasy, którą w tym czasie odbywał. To właśnie ona ma na celu promocję jego ostatniej płyty pt.: „Małomiasteczkowy”.

Dawid Podsiadło

Wydarzenie, na które fani czekali pod bramą od samego rana, zgromadziło aż 18 tysięcy osób!

Dawid Podsiadło

Obecnych zachwyciła charyzma wokalisty, jego niezwykły kontakt z publiką, ogromny talent i poczucie humoru, będące znakiem rozpoznawczym muzyka.

Dawid Podsiadło

Obecnie wokalista przebywa w trasie zatytułowanej Wielkomiejski Tour.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak mieszkała Kora? Swój piękny azyl znalazła w Bliżowie
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda i ona to dwie skrajności!
  3. Jak schudła Ewa Farna? Zdecydowała się na szczere wyznanie

Źródła: noizz.pl, instagram.com, youtube.com