Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dawid Kwiatkowski poruszony, Cleo nie mogła opanować łez. Uczestnik „The Voice Kids” zrobił wielkie show
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.03.2022 22:42

Dawid Kwiatkowski poruszony, Cleo nie mogła opanować łez. Uczestnik „The Voice Kids” zrobił wielkie show

The Voice Kids
Kadr z: „The Voice Kids”, TVP

Piąta edycja „The Voice Kids” wystartowała 26 lutego. Dzisiaj odbyły się ostatnie przesłuchania w ciemno, czyli etap, w którym jurorzy kompletują swoje drużyny. Jeden z młodych uczestników zrobił prawdziwe show.

Nowe odcinki muzycznego programu TVP2 można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00. Dzisiejszy zdecydowanie należał do 13-letniego Piotrka Pączkowskiego.

„The Voice Kids”: Piotrek Pączkowski na przesłuchaniach w ciemno

Jurorzy programu, Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski byli pod wrażeniem ogromnego talentu 13-latka. To, co wydarzyło się na scenie podczas jego występu, zdarza się bardzo rzadko.

Piotrek Pączkowski zaśpiewał w programie aż dwie piosenki. Jego wykonanie przeboju „Story of my life” zespołu One Direction tak zachwyciło jurorów, że poprosili go o jeszcze jeden utwór.

Zdolny chłopak zagrał więc na pianinie i zaśpiewał „Someone You Loved” Lewisa Capaldiego. Także przy tym wykonaniu jurorzy nie kryli zauroczenia młodym artystą. Tomson zaznaczył, że wielkim talentem Piotrka jest świetna interpretacja piosenek.

13-latek na swojego trenera wybrał Dawida Kwiatkowskiego. Piotrek ma wykształcenie muzyczne: ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Obecnie uczy się w Zespole Szkół Muzycznych II Stopnia w Legnicy. Pasjonuje się też musicalami.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Viki Gabor przeszła samą siebie. Jurorów i widzów aż zatkało po tym, co zrobiła w TTBZ
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny