Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dariusz Siatkowski z filmu „Kogel-mogel” zmarł nagle. Co się stało z mężem Kasi?
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 01.01.2022 12:16

Dariusz Siatkowski z filmu „Kogel-mogel” zmarł nagle. Co się stało z mężem Kasi?

Kogel mogel
Fot. kadr z filmu „Galimatis czyli Kogel Mogel 2”

Dariusz Siatkowski zyskał sławę dzięki roli Pawła Zawady w filmie Kogel-mogel. Mimo iż później nie zagrał żadnej spektakularnej roli, zapisał się w historii polskiej kinematografii. Kiedy media obiegła wieść o jego śmierci, fani hitu nie mogli w to uwierzyć.

Dariusz Siatkowski zmarł w wieku 48 lat w jednym z hoteli pod Łodzią. Co było przyczyną śmierci?

„Kogel-mogel”. Co stało się z mężem Kasi?

Kogel-mogel to jeden z najpopularniejszych filmów komediowych w historii polskiego kina. To właśnie Dariusz Siatkowski zagrał w nim jedną z głównych ról – Pawła Zawadę, czyli męża Kasi Solskiej.

Reżyserzy trochę boją się mnie obsadzać, bo ciągle kojarzę się wszystkim z Pawłem. Nie wiem, czy kiedykolwiek się od niego uwolnię – zacytował rozmowę Siatkowskiego z Filmem Pomponik.pl.

Mimo że w ostatnich latach życia aktor nie miał zbyt dużego rozgłosu, wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła widzami, którzy pamiętają go z komedii Kogel-mogel. Po raz ostatni można było go oglądać na ekranie w 2008 roku w filmie Teraz i zawsze oraz w serialu Fala zbrodni.

Siatkowski zmarł nagle w hotelu w Turczynie pod Łodzią. Nic nie zapowiadało tragedii, ale od tamtego czasu powstało wiele przypuszczeń na temat rzekomych powodów jego śmierci. Jednak żadna hipoteza nie została oficjalnie potwierdzona. Prokuratura wykluczyła możliwość morderstwa, ponieważ drzwi jego hotelowego pokoju były zamknięte od środka.

Została wykonana sekcja zwłok Dariusza Siatkowskiego. Przebadano je m.in. na obecność alkoholu i narkotyków. Przesłuchano także wielu świadków, ale do dziś nikt nie wie, co stało się z aktami sprawy.

Coś tu nie gra i nigdy nie grało – stwierdziła w jednym z wywiadów zmarła w grudniu 2020 roku Katarzyna Łaniewska, wcielająca się w rolę Solskiej, matki Kasi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Viva