Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dantejskie sceny pod domem Klaudii Halejcio. Dobrze, że nie doszło do tragedii
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 17.02.2022 14:57

Dantejskie sceny pod domem Klaudii Halejcio. Dobrze, że nie doszło do tragedii

Klaudia Halejcio
fot. instagram.com/klaudiahalejcio

To niewyobrażalne, co stało się na posiadłości Klaudii Halejcio. Ostatnia noc była wyjątkowo trudna dla aktorki, która nie tak dawno temu przeprowadziła się na nową, okazałą posesję. W relacji na Instastory przerażona gwiazda opowiadała o dantejskich scenach, jakie rozegrały się za oknem.

W zeszłym roku mogliśmy wreszcie ujrzeć wspaniały dom Klaudii Halejcio. Wielkie podwórze, świetnie wystylizowane pokoje, a wszystko skąpane w jasnych marmurach — niejeden fan z pewnością pozazdrościł aktorce.

Gwiazda przeprowadziła się latem ubiegłego roku i od tej pory chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których dzieli się inspiracjami, autorskimi pomysłami na wnętrza, lub po prostu — pozuje na tle niebywałych pomieszczeń. Dom jest przestronny i nowocześnie zaprojektowany. Sprawia wrażenie gigantycznej pracowni artystycznej, lub nowoczesnej, jasnej hali. Do tego, za olbrzymimi oknami widać piękne, zadrzewione podwórze.

Niestety wielka, zalesiona przestrzeń z otwartym miejscem do parkowania niesie za sobą olbrzymie ryzyko. Klaudia Halejcio przekonała się o tym na własnej skórze.

Przerażona Klaudia Halejcio pokazuje zniszczenia. Dramat rozegrał się w nocy

Ta noc nie była łatwa dla gwiazdy. Już wcześniej dla całej Polski rozesłano alerty RCB, ostrzegające o wyjątkowo silnym wietrze i upraszające, aby, w miarę możliwości, zostać w domu. Niestety, chwilę grozy przeżyli także mieszkańcy willi za 9 milionów. Wichura powyrywała dokonała straszliwych zniszczeń na działce popularnej celebrytki.

Zszokowana Klaudia Halejcio wrzuciła dziś rano relację na Instagrama, w której nieswoim głosem opowiadała o dramatycznych scenach, które rozgrywały się nocą.

A u nas w domu obudziliśmy się, mamy, słuchajcie, tak połamane drzewa, powyrywane z korzeniami, zniszczony płot od sąsiadów. Słuchajcie, ostatnio też nam wyrwało drzewo, nie wiem w ogóle, co się dzieje. Teraz o mały włos uniknęliśmy tragedii, bo zaparkowaliśmy samochody na zewnątrz. Powyrywało wielkie drzewa, które rosły tutaj wiele lat. I to jest najgorsze, bo nie da się zasadzić takich drzew, żebyśmy dożyli tego, żeby te drzewa urosły. To, co było najpiękniejsze w tej działce, to piękne stare drzewa. Masakra — mówiła z przerażeniem gwiazda.

Klaudia Halejcio z wielkim żalem wypowiadała się o wczorajszej wichurze, która pozbawiła życia wspaniałe, stare drzewa. Udostępniła także zdjęcie z nadciągającą odsieczą w postaci wozu strażackiego.

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie