Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uczestnik ,,Dance Dance Dance” zrobił sobie przeszczep włosów w Turcji. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
Karol Osiński
Karol Osiński 10.02.2021 23:29

Uczestnik ,,Dance Dance Dance” zrobił sobie przeszczep włosów w Turcji. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach

dance dance dance
fot. lelum.pl

Jeden z uczestników programu Dance Dance Dance, Mateusz Janusz postanowił przeszczepić sobie włosy podczas pobytu w Turcji. Cały przebieg transplantacji włosów zrelacjonował na swoim Instagramie. Sam twierdzi, że zabiegł przeszedł bardzo dobrze i jest w pełni usatysfakcjonowany. Jak zapatrujecie się na nowy wygląd reprezentanta duetu Fit Lovers?

Trener przez długi czas miał kompleks na punkcie swoich wypadających włosów. Wobec tego postanowił zrobić z tym raz na zawsze porządek. Teraz uczestnik programu Dance Dance Dance bardzo się cieszy nowym wyglądem i ma ochotę odnosić kolejne życiowe sukcesy.

Uczestnik Dance Dance Dance zrobił sobie przeszczep włosów

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zaczęli robić poważną karierę już około trzy lata temu. W bardzo krótkim czasie udało im się osiągnąć bardzo dużą popularność, jednak niestety, jak to bywa na ścieżce zawodowej, nie obyło się bez wpadek. Jakiś czas temu bardzo głośno było o tym, jak Mateusz Janusz podczas wykonywania fikołka wpadł na kobietę, czym bardzo mocno ją staranował.

Mimo tego najlepszy czas dla obojga reprezentantów duetu Fit Lovers trwa w najlepsze. Niedawno wybrali się na wakacje do Meksyku, jednak nie będą ich najlepiej wspominać. Niedługo przed nowym rokiem Janusz postanowił sobie, że raz na zawsze będzie chciał zakończyć ze swoim wielkim kompleksem, jakim są jego regularnie wypadające włosy.

W tym celu wybrał się do Stambułu, który uznaje się za prawdziwą kolebkę klinik transplantacyjnych. Poddał się tam bardzo pracochłonnemu zabiegowi przeszczepu włosów, który postanowił dokładnie zrelacjonować na swoim Instagramie.

W międzyczasie wraz z Pamelą zdążyli już wrócić do Polski, gdzie z niecierpliwością czekał na nich ukochany piesek o imieniu Karol. Po czterech dniach uznał, że już najwyższy czas, by pochwalić się efektami zabiegu. Na zdjęciach widać w dalszym ciągu niezagojone czoło Mateusza i podkreśloną linię włosów. Mimo wszystko jest bardzo zadowolony z efektów przeszczepu.

Mateusz Janusz przeszczep włosów

Ukochana Mateusza podczas wykonywania zabiegu, chodziła po klinice i wszystko nagrywała. Brało w nim udział aż czterech specjalistów, którzy dokładnie zadbali, by ukochany Pameli czuł się bezpiecznie.

Zabieg trwał aż pięć godzin, jednak okazuje się, że dzięki obecności tak dużej ilości profesjonalistów, czas ten był skrócony do minimum. Nic dziwnego zatem, że Mateusza potem przez długi czas bolała głowa.

Chciałam Wam pokazać, że Mateusz jest już w hotelu. Nie czuje się jakoś wyśmienicie. To wiadomo. To są pierwsze chwile po zabiegu. Zaczyna go boleć głowa, znieczulenie zeszło. Wziął teraz tabletkę, wypoczywa. Zabieg się powiódł. Wszystko było megaśnie – mówiła Pamela.

Uczestnik programu Dance Dance Dance, w którym niedawno doszło do kilku roszad, poprzez m.in. zwolnienie z funkcji jurorki Anny Muchy, jest bardzo zadowolony ze swojego nowego wyglądu. A jak wy się na niego zapatrujecie?

Zobacz zdjęcia:

Dance Dance Dance

Mateusz Janusz poddał się przeszczepowi włosów.

Dance Dance Dance

Rany pozabiegowe jeszcze się nie zagoiły.

Dance Dance Dance

Mimo wszystko jest bardzo zadowolony z efektów zabiegu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl, pudelek.pl