Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.07.2022 20:50

Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania

Agata Wdowiak
Pawel Wodzynski/East News

Już dziś wieczorem Agata Wdowiak będzie reprezentować Polskę w konkursie piękności Miss Supranational 2022. 24-latka zachwyca urodą i wdziękiem, a także — zadziwia zainteresowaniami i wykształceniem. Aż do teraz niewiele osób wiedziało o nietypowym hobby modelki. 

Już w ubiegłym roku Agata Wdowiak zdobyła nasze serca, zdobywając tytuł Miss Polski 2021. Teraz czeka ją kolejne wyzwanie. 27 czerwca 24-latka wyleciała na zgrupowanie przed wielkim finałem Miss Supranational. Dziś jest wielki dzień dla modelki z Łodzi.

O godzinie 20:00 w Nowym Sączu rozpocznie się jeden z najważniejszych konkursów piękności. Udział weźmie 69 kandydatek z całego świata, a widzowie z niecierpliwością oczekują szczególnie na jedną z konkurencji — pokaz strojów narodowych. Wygląda na to, że polska kandydatka ma na tym polu realną szansę na zwycięstwo.

Agata Wdowiak już dziś wystąpi podczas konkursu Miss Supranational 2022

Dopiero co zachwyciła nas kreacja, którą Agata Wdowiak założy podczas pokazu strojów narodowych, jednej z najbardziej emocjonującej części dzisiejszego konkursu. Jednak nawet bez szlachetnych kamieni, diademu i szkarłatnej peleryny 24-latka wygląda niczym prawdziwa królowa.

Modelka ma już na koncie tytuły Miss Ziemi Łódzkiej oraz Miss Polski, walczyła także o tytuł Miss Universe 2021, a przez wiele osób okrzyknięta została „jedną z najpiękniejszych Polek naszych czasów”. Jest nie tylko niezwykle urodziwa, ale także wszechstronnie utalentowana.

Czym zajmuje się Agata Wdowiak? Najpiękniejsza Polka ma zdumiewające zainteresowania

Pierwszą rzeczą, która może zaskoczyć widzów, jest fakt, że Agata Wdowiak ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia. Modelka gra na pianinie i niewykluczone, że kiedyś jej kariera będzie związana z tym instrumentem — jak przekazuje „Onet”, byłoby to spełnienie jej marzeń.

Na razie jednak, oprócz modelingu, 24-latka pracuje jako ratowniczka — ukończyła kurs WOPR. A skoro macie już tę wiedzę, to teraz pora na kolejną porcję zdumiewających faktów — gdyż obecny zawód gwiazdy ma niewiele wspólnego z jej wykształceniem.

Agata Wdowiak jest bowiem absolwentką geomonitoringu, zarządzania biznesem, a obecnie studiuje nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Można więc śmiało stwierdzić, że Najpiękniejsza cieszy się naprawdę tęgim umysłem i nieustannie się rozwija.

Jakby tego było mało — swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza zamiłowaniu do ćwiczeń. Miss poświęca wiele czasu na treningi i ruch, uwielbia pływanie i wspinaczkę górską, a ponadto — interesuje się motoryzacją i spotami motorowymi.

A czy jest singielką? Niestety (dla niektórych) nie. Portalowi „Pomponik” udało się pozyskać informację, że Agata Wdowiak ma chłopaka, lecz nie chce ujawniać jego tożsamości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek jurorką „You Can Dance”. Wielu fanom się to nie podoba
  2. Miał cztery żony, z najmłodszą dzieliło go 27 lat. Aktor zmarł kilka dni po usłyszeniu strasznej diagnozy
  3. „Jedna z typowych bzdur”. Gościni „Pytania na śniadanie” nie gryzła się w język, skrytykowała „tabletkę na kaca”

Źródło: 4funTV, Onet Plejada