Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czy mąż mnie zdradza? 5 sygnałów, że twoje podejrzenia są słuszne
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 03.01.2020 11:00

Czy mąż mnie zdradza? 5 sygnałów, że twoje podejrzenia są słuszne

instgaram.com@edyta_zajac

Czy mąż mnie zdradza? Takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, którym intuicja podpowiada, że coś nie gra. Oddalanie się od siebie nie zawsze musi być oznaką zdrady. Jeśli jednak czujesz, że do twojego związku wkradł się ktoś trzeci, przedstawiamy ci pięć sygnałów, które pomogą ci rozpoznać zdradę.

Czy mąż mnie zdradza? Czasami bardzo ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Zdarza się, że intuicja nie daje ci spokoju. Kobiety dobrze znają ten stan. Ścisk w żołądku i w gardle. Podobno kobiece przeczucie jest niezawodne. Jeśli jesteście ciekawe, jak rozpoznać zdradę, czytajcie dalej!

Czy mąż mnie zdradza? Jak rozpoznać zdradę?

Czujesz, że razem z mężem oddalacie się od siebie? Zastanawiasz się, jaki jest tego powód. Rozmowy z nim nic nie dają, a on zarzeka się, że jest wierny. Twierdzi, że jego nieobecności są spowodowane dużą ilością pracy w biurze. Z takim usprawiedliwieniem spotkała się nie jedna kobieta.

Okazuje się, że większość zdrad nigdy nie wychodzi na jaw. Dlaczego? Cóż, partnerzy boją się do tego przyznać w obawie przed rozpadem związku, małżeństwa czy rodziny. Do cudzołóstwa dochodzi często pod wpływem alkoholu. Partner może nawet nie pamiętać, że był niewierny.

Sondaże sprzed kilku lat wykazują, że ok. 40 procent ankietowanych przyznało, że dopuściło się zdrady. Ta liczba szokuje.

Jeśli w twojej głowie wciąż pojawia się pytanie: czy mój mąż mnie zdradza, przedstawiamy ci 5 sygnałów, które mogą potwierdzić twoje obawy.

Jest bardzo nerwowy

Miarka się przebrała. Postanowiłaś szczerze porozmawiać ze swoim mężem. Nie zniesiesz ciągłej niepewności i uczucia niepokoju. Kiedy padło pytanie, czy cię zdradza, on zaczął reagować krzykiem. W jednej sekundzie z miłego człowieka stał się agresywnym gościem, który odwraca kota ogonem. Teraz to tobie zarzuca niewierność i z siebie robi ofiarę.

Musisz być czujna. Jeśli na zwykłe pytanie o wierność, twój mąż odpowiada złością, to znaczy, że ma coś do ukrycia. Zdrada często dotyka emocjonalnie nie tylko osoby, które są zdradzane, ale też te, które zdradzają. To powoduje u nich złość, która wynika z niezdecydowania. Jest duża szansa, że w ten właśnie sposób twój mąż chce cię zniechęcić do siebie. Dlatego krzyczy i jest agresywny. On po prostu nie wie kogo wybrać.

Pilnuje swojego telefonu jak oka w głowie

Tak, to nie przypadek. Jeśli twój mąż wszędzie wędruje ze swoim smartfonem i nawet na sekundę nie zostawia go obok ciebie, wiedz, że coś się dzieje! To kolejny sygnał, że twój facet ma coś do ukrycia.

Chodzi z telefonem nawet do toalety, przed snem chowa go pod poduszkę i ustawia hasło. Podobna rzecz dzieje się w przypadku komputera? Chciałaś obejrzeć ulubiony serial, ale jego laptop żąda hasła. Na pytanie, czy ci go poda, odpowiada, że nie może, że zapomniał… Próbuje się wymigać. Być może boi się, że na komputer przyjdzie wiadomość, której nie powinnaś zobaczyć…

Nie uprawiacie seksu

Wasze życie seksualne dotychczas nie budziło żadnych zastrzeżeń, a od jakiegoś czasu kompletnie nic się nie dzieje. Już nawet nie pamiętasz, kiedy ostatni raz to robiliście. Masz ochotę na małe szaleństwo ze swoim mężem, ale on ciągle jest zmęczony albo boli go głowa. Wykorzystał już chyba wszystkie wymówki świata.

Odnosisz wrażenie, że twój mąż stracił tobą zainteresowanie, że już nie jesteś dla niego atrakcyjna? Brak seksu nie zawsze oznacza zdradę, chociaż to może być jeden z sygnałów.

Znikające pieniądze

Zauważyłaś, że z waszego wspólnego konta znikają co raz to większe sumy? Cóż, utrzymanie kochanki nie należy do najtańszych. One najczęściej dostają kwiaty, drobiazgi, a nawet bieliznę. Pokój w hotelu to również niemały wydatek. Postanowiłaś go zapytać, co się dzieje z pieniędzmi, ale on daje zbyt ogólnikowe odpowiedzi, typu: „nieważne…” czy „nie pamiętam…”.

Czy mąż mnie zdradza? Zaufaj swojej intuicji

Kobiece przeczucie jest niezawodne. Chyba każda z nas, która chociaż raz go posłuchała, może to potwierdzić. Jeśli czujesz, że twój mąż cię zdradza, możesz posłuchać swojej intuicji. Weź pod uwagę, że znasz swojego partnera lepiej, niż ktokolwiek inny i jesteś w stanie rozpoznać jego kłamstwa. Okazuje się, że większość kobiet widzi pierwsze sygnały zdrady, ale ignoruje je lub próbuje je jakoś wytłumaczyć.

Powyższe rady są jedynie sygnałami, które mogą oznaczać zdradę, ale nie muszą. Musisz pamiętać, że żaden internetowy poradnik nie da ci stuprocentowej pewności, że twój partner jest niewierny. Jeśli w twojej głowie wciąż pojawia się pytanie: czy mój mąż mnie zdradza, najlepszym pomysłem będzie szczera rozmowa ze swoim partnerem, albo bardzo uważna obserwacja.

czy mój mąż mnie zdradza

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak poderwać chłopaka? 9 sprawdzonych sposobów
  2. Rozstanie z chłopakiem, jak sobie z nim poradzić?