Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 14.05.2022 15:40

Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz

Małgorzata Tomaszewska
fot.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

Małgorzata Tomaszewska doskonale bawi się na wakacjach w Dubaju. Towarzyszy jej oczywiście ukochany syn, Enzo. Udostępniła wspólne zdjęcie, a pod nim pojawił się dość uszczypliwy komentarz. Gwiazda zaskoczyła krótką, bezpośrednią ripostą.

Nie tak dawno temu media ze zdumieniem przyjęły wiadomość, że Małgorzata Tomaszewska, prezenterka TVP i jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie” wzięła rozwód. Gwiazda przez jakiś czas ukrywała przed światem swoje rozstanie z Turkiem, Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, jednak jak informował portal „WP”, już wcześniej było wiadomo, że jego rodzina zdecydowała o zakończeniu związku.

Gwiazda nie została jednak całkiem sama. Owocem tej relacji był bowiem jej ukochany syn, Enzo, który w tym roku skończy 5 lat. Dziennikarka utrzymuje, że jest on obecnie największą i jedyną miłością w jej życiu.

Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Krótko odpowiedziała dociekliwemu internaucie

Kilka dni temu Małgorzata Tomaszewska spakowała siebie i syna, po czym razem wsiedli w samolot i ruszyli do Dubaju. Teraz cieszą się wspólnym czasem, a na Instagramie prezenterki lądują kolejne zdjęcia i relacje. Rodzina wypoczywa w basenach, zwiedza miasto, pływa łódką, słowem — korzysta z pobytu w raju.

Nieoczekiwanie pod jednym ze zdjęć zagościł dociekliwy komentarz od Internauty, Zwrócił dziennikarce uwagę, że ta pokazuje się tylko z synem, a na zdjęciach brakuje mężczyzny.

Synek śliczny, ale co mąż jest jakoś dziwnie ukrywany? – zapytał.

Autor podkreślił, że matka chwali się tylko zdjęciami swojego dziecka, a tymczasem, jak określił „współtwórca tego dzieła” jest uparcie pomijany, co jego zdaniem może być przykre dla panów. Zasugerował, że takie zachowanie jest przeczeniem idei równouprawnienia, o które walczy wiele kobiet.

Odpowiedź Małgorzaty Tomaszewskiej zbiłaby z tropu niejedną osobę.

A nie pomyślał Pan, że mogę być samotną matką?

Czyżby gwiazda właśnie tak postrzegała teraz siebie? Internauta przyznał, że nie pomyślał o tym, ponieważ stwierdził, że zdjęcia musiał robić ktoś trzeci. Inna obserwująca zwróciła mu uwagę, że obecnie są metody na to, aby zrobić takie fotografie samemu.

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić