Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czy chłopak Deynn żyje? Zniknął z internetu. „Daniel, co się z tobą dzieje?!”
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 05.01.2018 12:59

Czy chłopak Deynn żyje? Zniknął z internetu. „Daniel, co się z tobą dzieje?!”

fot. Instagram

Trener Daniel Majewski, bardziej znany jako chłopak Deynn, zniknął z internetu. Mężczyzna, który uwielbiał dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami, teraz milczy.  Co się z nim dzieje?

Majewski usunął swojego fanpage’a na Facebooku oraz Snapchata. Nie odpisuje na komentarze, a Deynn nie wypowiada się na temat swojego chłopaka. Trener zamieścił swój ostatni post 2 tygodnie temu i od tego czasu słuch po nim zaginął.

Czas wyruszyć w nową podróż! ? Cofnąć się do zera i uczyć nowych rzeczy! To będzie długi proces, ale z każdym dniem poświęcenia powstanie coś, co zostanie ze mną już na zawsze. Tak działa rozwój! Bądźcie ze mną, czuje, że to będzie mega sprawa ?? #start #100 – napisał na swoim profilu Majewski 

https://www.instagram.com/p/Bc7EWylH8c9/?taken-by=iammajewski

ZOBACZ TEŻ: Internet rozpalony do czerwoności! BRUTALNY atak Linkiewicz na Maffashion

Czy chłopak Deynn żyje?

Daniel w swoim poście nie mówi o niczym konkretnym. Trudno stwierdzić co miał na myśli pisząc, że musi się cofnąć do zera. Fani prześcigają się z teoriami w komentarzach pod postem. Jedni wyrażają swoje niezadowolenie z powodu braku możliwości śledzenia barwnego życia celebryty,  inni cieszą się, że mężczyzna postanowił odpocząć.

Nie sądziłam że to napisze ale brakuje Cię na snapie! Już tam nie wchodzę bo jedyne snapy (Twoje) poprawiały na maxa humor a teraz to bez sensu jak Ciebie nie ma! Wracaj Daniel! ?

Bardzo bardzo tęsknimy..?

Daniel co się z tobą dzieje?! Czemu nie ma ciebie nigdzie? 

Niektórzy internauci zauważyli, że chociaż Majewski nie udziela się już w internecie, to nadal ma czas na usuwanie nieprzyjaznych mu komentarzy.

Oj „Panie” Majewski…? byś się wstydził. Myślałam że zrobił Pan sobie przerwę od social mediów, a jednak wybiórczo usuwasz komentarze ? te które są dość wulgarne w kierunku Twojej osoby zostawiasz, żeby ludzie myśleli że każdy Cię atakuje. Ale dlaczego usunąłeś komentarz gdzie ktoś opisał tę sytuację? Usunąłeś go bo ktoś napisał prawdę, że na blokowanie ludzi i usuwanie komentarzy to masz czas, ale żeby wspomóc zbiórkę dla małej dziewczynki to już nie masz czasu.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy

Czy Deynn i Majewski nadal są razem?

Zaskakujące jest również to, że sama Deynn unika komentarzy na temat Majewskiego. Nie pojawia się on również na jej zdjęciach czy relacjach ze Snapchata. Wszystko wskazuje na to, że nie spędzili też wspólnie sylwestra. Czy są nadal razem? 

https://www.instagram.com/p/BdYGEFpHphv/?taken-by=deynn

A wy jak myślicie? Co stało się z Majewskim?

Źródło: kozaczek.pl

ZOBACZ TEŻ: Kochasz pizze? Ten przepis jest dla Ciebie