Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Członkowie zespołu Perfect wydali oświadczenie ws. rezygnacji z koncertów przez Markowskiego. Fani podzieleni
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 29.04.2021 12:16

Członkowie zespołu Perfect wydali oświadczenie ws. rezygnacji z koncertów przez Markowskiego. Fani podzieleni

Grzegorz Markowski zrezygnował z koncertów
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS SOPOT. 13.08.2019 Top of the Top Sopot Festival – dzien 1 n/z: MARKOWSKI GRZEGORZ

Grzegorz Markowski postanowił zrezygnować z pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Perfect. Odpowiedź kolegów z zespołu na jego wiadomość zaskoczyła wielu fanów.

Grzegorz Markowski bez wątpienia już teraz przeszedł do legendy polskiej muzyki. Kawałki zespołu Perfect słuchane są do dzisiaj, a największe hity zna chyba każdy.

Niestety ze względu na pogarszający się stan zdrowia, Grzegorz Markowski musiał podjąć trudną decyzję. Córka wokalisty przekazała, że rezygnuje on z udziału w pożegnalnej trasie koncertowej zespołu Perfect. Do jego oświadczenia odnieśli się również inni członkowie zespołu. Ich słowa nie spodobały się wielu fanom.

Grzegorz Markowski zrezygnował z występów

Członkowie zespołu Perfect widząc oświadczenie Grzegorza Markowskiego, nie kryli swojego zaskoczenia. Nikt z nich nie podejrzewał, że stan zdrowia wokalisty uległ tak znacznemu pogorszeniu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednocześnie zaznaczyli, że nadal wezmą udział w pożegnalnej trasie koncertowej, ale wystąpią na scenie bez swojego lidera.

W odpowiedzi na zamieszczone grzecznościowo oświadczenie Grzegorza Markowskiego na profilu córki, zespół Perfect chciałby za pośrednictwem swojej strony przekazać Grzegorzowi Markowskiemu wyrazy współczucia i dołączyć do licznych życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty. Zespół Perfect zawsze stawał na wysokości zadania, zarówno na scenie, jak i poza nią, i takim chciałby w Waszej pamięci pozostać. Dlatego w obliczu oświadczenia Grzegorza Markowskiego, GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA! – czytamy na profilu zespołu.

Muzycy zaznaczyli też, że jeżeli tylko Grzegorz Markowski będzie się czuł na tyle dobrze, że zechce raz jeszcze wystąpić na scenie i wystąpić wraz z resztą zespołu, to zawsze będzie miał taką szansę.

Jednak oświadczenie wydane przez zespół bardzo nie spodobało się jego fanom, którzy stwierdzili, że skoro Markowski zrezygnował, to reszta zespołu nie powinna występować bez niego.

Trasa pożegnalna bez Grzegorza, dla Grzegorza… Serio, myślicie, że ktoś to kupi? Kompletny brak szacunku dla wokalisty i fanów – pisze jeden z internautów.

Grzegorz Markowski nie chce, ale zespół zagra specjalnie dla niego, tylko że bez niego? Czyli jednak kasa musi się zgadzać… – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: onet.pl