Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czego goście nie lubią na weselach?
Alicja Czepli
Alicja Czepli 22.07.2021 22:34

Czego goście nie lubią na weselach?

data
canva.com

Wesele to zawsze duże przedsięwzięcie – młodzi przeważnie starają się pomyśleć o wszystkim, by uniknąć wpadek. Jednak nie zawsze się to udaje. Jakie są najbardziej irytujące błędy na weselach?

  • Wesele przeważnie to długo planowana i kosztowna inwestycja
  • Warto zadbać o to, by wszyscy goście się na niej dobrze bawili
  • Sprawdziliśmy jakie są najbardziej irytujące gafy na weselach

Sezon weselny trwa w pełni. Większość uroczystości to niezapomniana zabawa, zarówno dla pary młodej, jak i gości. Jednak trzeba pamiętać o pewnych minusach na weselnych zabawach, które automatycznie skreślają je w oczach gości.

Czego unikać na weselach?

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Zawsze jest poprzedzona długimi miesiącami planowania, a specjalna noc niejednokrotnie wiąże się z dużym stresem, jednak bez wątpienia wspomnienia z niej pozostają z nami na zawsze.

Warto jednak tego dnia pamiętać także o gościach. Oni także są ważnym aspektem każdej zabawy weselnej. Choć oczywiste jest, że to nie oni są na niej najważniejsi, to niektóre gafy mogą zapamiętać na długo. Sprawdziliśmy, jakie są najgorsze błędy na polskich weselach.

Wśród najbardziej irytujących wpadek, goście wymieniają między innymi nierozsądne rozlokowanie gości. Niemalże oczywistością są wizytówki na stołach, dlatego ich brak wprowadza niepotrzebny chaos i dużo frustracji już na samym początku wesela. Warto pamiętać także o mądrym rozplanowaniu sadzania gości – nikt nie chce konfliktów przy stole weselnym.

Goście często wskazują także na długie czekanie w kolejce do życzeń jako irytujący aspekt wielu zabaw weselnych. Oczywiste jest, że każdy z gości chce złożyć życzenia osobiście, jednak stanie około godziny dla osób starszych może być ogromnym minusem na początku zabawy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Najbardziej irytujące błędy na weselach

Jednak zdecydowanie wyjątkowo często wśród nieprzyjemności weselnych wymieniane jest zmuszanie gości do udziału w zabawach. Nie dla wszystkich gości są one angażujące, a wszyscy wiemy jak irytujące jest stałe odmawianie.

Podobnie zmuszanie gości do pozowania do zdjęć czy nagrań. Większość uczestników zabaw weselnych sama chętnie do nich pozuje, jednak trzeba pamiętać, że nie każdy musi się z tym czuć komfortowo.

Źródło: Papilot

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: wesele