Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Córka wójta z „Rancza” rozbije małżeństwo. Smutny los czeka parę z „M jak miłość”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.03.2022 11:11

Córka wójta z „Rancza” rozbije małżeństwo. Smutny los czeka parę z „M jak miłość”

Anna Mucha
TRICOLORS/East News

W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia. Fani jednej z serialowych par poczują niepokój. Marta Chodorowska zagrała w serialu „Ranczo”, a teraz ma pojawić się także na planie „M jak miłość”. Jej postać może mocno namieszać.

Pomimo kilku wcześniejszych ról, prawdziwą sławę przyniosła Marcie Chodorowskiej rola córki wójta w serialu „Ranczo”. Widzowie TVP poznali ją, jako ekscentryczną, pełną energii i pomysłów Klaudię Kozioł, w której było tyle buntu wobec ojca, ile miłości do niego i całej rodziny oraz przyjaciół.

Tymczasem już w najbliższych dniach będziemy mogli zobaczyć aktorkę w zupełnie nowej roli. Chodorowska pojawi się w serialu „M jak miłość”, a jej obecność zakończy sielski okres związku Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha).

Gwiazda serialu „Ranczo” pojawi się w „M jak miłość”. Wprowadzi niemały zamęt

Jak dotąd związek Magdy i Andrzeja przechodził wzloty i upadki, jednak ze wszystkich trudności para wychodziła obronną ręką. Jeszcze nie tak dawno widzowie mogli odetchnąć z ulgą, kiedy odgrywana przez Annę Muchę postać, mimo wahania, odmówiła zostawienia męża dla atrakcyjnego polonisty Adama (Wojciech Świeściak).

Tymczasem już wkrótce okaże się, że żona adwokata tak naprawdę niewiele wiedziała o przeszłości bliskiej osoby. Już wkrótce serialowa Magda boleśnie się o tym przekona.

Na ekrany zawita Julia Malicka, piękna prawniczka, dawna przyjaciółka Andrzeja. Postać odgrywana przez Chodorowską wkroczy w życie Budzyńskich i możliwe, że postawi na głowie wszystko, co do tej pory zbudowali. Szybko okaże się, że lata temu kobieta była szaleńczo zakochana w prawniku. Wszystko będzie wskazywać na to, że czas nie osłabił jej uczuć.

Żona będzie musiała zmierzyć się z rywalką. Podczas gdy dawni partnerzy wdadzą się w pozorne niewinny flirt, Magda poczuje się niepotrzebna. Czyżby miała odpuścić sobie walkę o męża i pozwolić, by Julia zniszczyła jej związek? Wygląda na to, że w „M jak miłość” znów zagoszczą wielkie emocje. Już wiadomo, że w 1653 odcinku Budzyński obudzi się obok prawniczki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
2. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spędzili wspólny wieczór. Zdjęcia mówią wszystko
3. Marcin Hakiel podjął decyzję o wyjeździe. Po rozstaniu nie mógł zrobić nic innego

Źródło: Super Express

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?