Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 08.07.2022 15:48

Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą

Córka Michała Wiśniewskiego EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Córka Michała Wiśniewskiego niewątpliwie idzie w ślady ojca. Nastoletnia Etiennette właśnie pochwaliła się w sieci swoją ogromną metamorfozą w wyglądzie. Zdecydowała się na odważne cięcie i krzykliwy kolor.

Michał Wiśniewski cieszy się całkiem sporą gromadką dzieci. Część z nich powoli stawia już swoje pierwsze kroki w dorosłości i obiera własne ścieżki w życiu. Pomimo młodego wieku Etiennette wyróżnia się swoją indywidualnością.

Córka Michała Wiśniewskiego zaskoczyła fryzurą

W przeciągu swojego życia Wiśniewski był w kilku związkach małżeńskich, po których pozostały mu bliskie sercu dzieci. Dziś jego patchworkowa rodzina składa się z Xaviera, Fabienne, Etiennette, Vivienne i najmłodszego Falco. Wszystkie dzieci bardzo się od siebie różnią, mają swoje indywidualne zainteresowania i plany na przyszłość. Spore podobieństwo do ojca można jednak zauważyć u 15-letniej Etiennette.

Córka Michała Wiśniewskiego pochwaliła się na Instagramie ogromną zmianą w wizerunku. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy ją oglądać w krótko ściętych czarnych włosach. Teraz dziewczyna postanowiła je kompletnie zmienić i przefarbowała się na fioletowo.

– Nowe włosy — skwitowała krótko na Instagramie.

Etiennette Wiśniewska zaskakuje wizerunkiem

To nie pierwszy raz, kiedy Etiennette zwraca na siebie uwagę wizerunkiem. Jeszcze w zeszłym roku mogliśmy podziwiać córkę Michała Wiśniewskiego w dłuższych włosach przysłaniających twarz. Media sugerowały wtedy, że dziewczyna inspiruje się gwiazdami k-popu. Nie minęło dużo czasu, a Etiennette zdecydowała się na mocne cięcie.

W córce Michała Wiśniewskiego zdecydowanie kryje się artystyczna dusza. Już teraz rozpoczyna swoją karierę w branży muzycznej i wypuszcza pierwsze utwory. 15-latka jakiś czas temu pochwaliła piosenką i klipem „JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką”, w których towarzyszył jej sławny ojciec. Myślicie, że Ettiennette uda się zrobić wielką karierę?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Michała Wiśniewskiego pali papierosy? W sieci pojawiło się nagranie osiemnastolatki
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem”