Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka legendy sportu zmarła w tragicznych okolicznościach. Mike Tyson opowiedział, jak poradził sobie z tragedią
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 01.07.2021 19:36

Córka legendy sportu zmarła w tragicznych okolicznościach. Mike Tyson opowiedział, jak poradził sobie z tragedią

Dziewczynka
fot. Unsplash.com/Muhammadh Saamy (zdjęcie poglądowe)

Mike Tyson przeżył ogromną tragedię. W 2009 roku zmarła jego 4-letnia córka. Doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dziesięć lat po dramacie bokser postanowił opowiedzieć, jak poradził sobie ze śmiercią ukochanego dziecka.

Mike Tyson w rozmowie z dziennikarzem Faktu wyznał, jak przeżył śmierć swojej córki. Bokser skierował słowa do wszystkich rodziców.

Mike Tyson przeżył śmierć córki

W 2009 roku w życiu utytułowanego boksera Mike’a Tysona doszło do ogromnej tragedii. Zmarła jego 4-letnia córeczka Exodus. Dziewczynka weszła do siłowni swojej matki, chciała pobawić się na bieżni. Niestety zaplątała się w zasilający ją przewód, który zacisnął się wokół jej szyi.

Exodus znalazł jej brat. 4-latka natychmiast trafiła do szpitala. Na następny dzień niestety zmarła. Jej stan był na tyle krytyczny, że podjęto decyzję o odłączeniu jej od aparatury.

W 2019 roku dziennikarz Faktu przeprowadził wywiad z pięściarzem. Poprosił go o przekaz dla wszystkich rodziców, którzy stracili dziecko.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Dzieci wychodzą z nas, ale nie należą tylko do nas. Możemy je nauczać, pokazać im odpowiednie ścieżki życia, ale przecież nie będziemy za nie myśleć. Nasze dzieci mogą dotrzeć do miejsc, w które my nigdy nie dotrzemy. One są przyszłością, są dziećmi świata – wyznał Tyson.

Bokser przyznał, że gdy dzieci opuszczają swoich rodziców, wprawiają ich w wielki smutek, ale tak naprawdę wynika to z samolubności rodziców w stosunku do nich.

Myślimy sobie, że są tylko nasze i nasze, że nikt nie ma prawa nam ich odebrać. Ale tak nie jest. My tylko dajemy je światupodsumował sportowiec.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mike Tyson (@miketyson)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mike Tyson (@miketyson)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Konsekwencje podania nieprawdziwych danych w spisie powszechnym. Można nawet trafić do więzienia
  2. Kasia Cichopek przeszła metamorfozę. Pochwaliła się szczupłym brzuchem
  3. Niezwykły ślub. Pan młody przygotował dla ukochanej wyjątkową niespodziankę

Źródło: Viva.pl, Pomponik.pl

Tagi: Mike Tyson