Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Jacka Kurskiego ma przyjść na świat w tym tygodniu. ,,Nie będzie mógł asystować przy porodzie”
Julia Smoleń
Julia Smoleń 23.03.2021 19:51

Córka Jacka Kurskiego ma przyjść na świat w tym tygodniu. ,,Nie będzie mógł asystować przy porodzie”

jacek kurski
fot. screen z YouTube.com @Super Express

Jacek Kurski niebawem zostanie ojcem. Dziecko ma przyjść na świat w czwartek rano. Mamy najnowsze informacje dotyczące obecności Kurskiego przy porodzie.

Z racji nasilającej się trzeciej fali koronawirusa, Jacek Kurski nie będzie mógł być obecny przy porodzie – ujawnia pomponik.pl. Wobec tego Joanna Kurska będzie podczas porodu bez męża. Mimo smutnych wiadomości przyszli rodzice rozumieją trudną, aczkolwiek konieczną sytuację.

Jacek Kurski zostanie ojcem

Aśka i Jacek znaleźli sposób na to, by mimo wszystko być blisko w tym ważnym momencie. Podczas COVID w szpitalach modne stały się transmisje narodzin online i oni też chcą z tego skorzystać. Tata przywita małą Anię na ekranie komputera albo smartfona. Sprzęt jest już przygotowany i odpowiednio przetestowany – powiedział Pomponikowi członek rodziny blisko związany z Kurskimi.

Poród był otoczony dużą ilością komentarzy, dotyczących wieku Joanny Kurskiej. Przyszła mama urodzi córkę w wieku 47 lat. Na szczęście Kurscy mają wsparcie przyjaciół i rodziny. Jak donosi Pomponik, podobno Joanna zaszła w ciąże bez korzystania z metody in vitro.

Córka Jacka i Joanny Kurskich będzie miała na imię Anna. Dla dziecka przygotowana jest już sypialnia i dwa wózki, zakupione przez ojca dziewczynki. Dodatkowo wszyscy domownicy, włącznie z dwójką dzieci Joanny, zrobili testy na COVID-19, by mieć pewność, że Joanna z córeczką mogą wrócić do domu bezpiecznie. Wynik okazał się być negatywny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przypomnijmy, że Joanna Kurska została w szpitalu na dłużej obserwacji, ze względu na problem, z którym zmagała się podczas ciąży. Jest to cukrzyca ciążowa.

Joanna Kurska – dzieci

Zarówno Joanna Kurska, jak i Jacek Kurski, mają dzieci z poprzednich małżeństw. Kobieta ma dwóch synów. Jej byłym mężem jest Tomasz Klimek.

Joanna Kurska i Jacek Kurski są razem od 2016 roku. Poznali się w pracy w TVP. Para wzięła ślub cywilny w 2018 roku, a kościelny w lipcu dwa lata później. Nagranie ze ślubu opublikował Super Express.

To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Jacek jest miłością mojego życia. […] To miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. Bardzo go kocham i uwielbiam za niespodzianki, jakie mi sprawia – wspominała Kurska w rozmowie z Super Expresem.

Joannie Kurskiej życzymy szczęśliwego rozwiązania i spokojnego powrotu do domu wraz z córeczką!

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl, kozaczek.pl