Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Bogusława Lindy w samym staniku zaskoczyła wszystkich wielką metamorfozą
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.08.2022 11:23

Córka Bogusława Lindy w samym staniku zaskoczyła wszystkich wielką metamorfozą

Bogusław Linda
fot. TRICOLORS/East News

Coraz więcej gwiazd decyduje się na niespodziewane przemiany i szokujące metamorfozy w swoim wyglądzie. Teraz nagłą zmianą swojego wizerunku zaszokowała córka jednego z najwybitniejszych polskich aktorów Bogusława Lindy. Wiemy, jak dziś wygląda, jej najnowsze zdjęcie właśnie obiega sieć.

Coraz więcej celebrytów decyduje się na niecodzienne zmiany w swoim wyglądzie zewnętrznym. Najczęściej podejmują oni decyzję o nowej fryzurze czy zdecydowanie odmienionym stylu ubierania.

Jedną z takich osób była Ilona Ostrowska, która  zaskoczyła fanów fotografią we włosach z prostą grzywką. Teraz kolejna znana osoba będzie kojarzyć im się z przemianą. W nowym uczesaniu zaprezentowała się córka Bogusława Lindy.

Córka Bogusława Lindy przeszła niespodziewaną metamorfozę

Wybitny aktor znany jest z wielu kultowych produkcji filmowych i  telewizyjnych, takich jak między innymi: „Psy”, „Sara”, „Demony wojny według Goi”, „Pan Tadeusz”, „I kto tu rządzi” oraz „Kobiety mafii”. Pomimo tego, że od dłuższego czasu o gwiazdorze nie pojawiały się żadne szokujące informacje, o rozgłos stara się jego córka. Teraz dziewczyna pochwaliła się fotografią w nowej fryzurze.

Aleksandra Linda, czyli pociecha aktora i Lidii Popiel, dodała nowe zdjęcie na swój profil na Instagramie. Dziewczyna prezentuje się naprawdę znakomicie w swoich długich różowych włosach. Aby lepiej podkreślić niecodzienny kolor, zdecydowała się na srebrny łańcuch na szyję oraz zwykły prosty czarny top.

W komentarzach nie brak miłych słów, ale również wyrazów zaskoczenia pod adresem młodej dziewczyny, która postanowiła eksperymentować ze swoim wyglądem.

„Zjawiskowa”

„Alex! Pięknie Ci w różowym!”

„Jezu, masz różowe włosy!?” – czytamy w komentarzach pod wpisem w social mediach

Kim jest córka Bogusława Lindy?

Aleksandra przyszła na świat w 1992 roku i ma obecnie 30 lat. Jest to owoc małżeństwa Bogusława Lindy z aktorką Lidią Popiel. Para spotkała się po raz pierwszy na planie filmu „Kroll” i od razu zauważyła istniejącą między nimi chemię. Dziewczyna prowadzi raczej artystyczny profil na Instagramie, na którym nie tylko pokazuje swoją codzienność, ale też stara się w piękny sposób uchwycić aparatem zwykłe przedmioty, W social mediach obserwuje ją niecałe 10 tysięcy osób.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wychudzony Bogusław Linda brylował na imprezie w Warszawie. Fani niepokoją się o aktora
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim