Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Anny Przybylskiej opuszcza dom rodzinny. Podjęła odważną decyzję, chce pójść w ślady mamy
Michał Fitz
Michał Fitz 07.08.2022 11:00

Córka Anny Przybylskiej opuszcza dom rodzinny. Podjęła odważną decyzję, chce pójść w ślady mamy

Córka Anny Przybylskiej
TRICOLORS/East News Autorstwa Ja Fryta – Anna Przybylska, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27604585

Jeszcze niedawno figurowała w mediach tylko jako córka Anny Przybylskiej. Od występu w „Tańcu z Gwiazdami” Oliwia Bieniuk pracuje już jednak na swoje nazwisko i z niego jest kojarzona. Jak się okazuje, zamierza zaistnieć w branży swojej mamy.

Dziewczyna o wszystkim opowiedziała w ramach sesji pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie. Już wcześniej sugerowała, że faktycznie może podjąć taką decyzję.

Córka Anny Przybylskiej idzie w ślady mamy

Można było sądzić, że Oliwia Bieniuk zdecyduje się na wykorzystanie wzrostu swojej popularności i po prostu będzie imała się pracy influencerki, licząc, że jeszcze długo pozostanie na fali. Taka kariera może być jednak bardzo krucha, dlatego córka Anny Przybylskiej słusznie podjęła decyzję o kontynuowaniu edukacji.

W tym roku skończyła bowiem szkołę średnią i stanęła przed wyborem, co dalej. Zdecydowała, że pójdzie na studia. Jak wytłumaczyła, podejmie je w Warszawie. Będzie się uczyła w tamtejszej szkole filmowej.

Widać tym samym, że chce niejako przejąć dziedzictwo artystyczne swojej mamy. Już wcześniej wspominała zresztą, że chciałaby się w tym kierunku szkolić, ale wówczas decyzja nie była jeszcze podjęta. Teraz już wszystko wiadomo, więc pozostaje trzymać kciuki, by Oliwii faktycznie się udało. Z takimi genami nie powinno być jednak problemu.

Córka Anny Przybylskiej promuje film o mamie

Oliwia nie tylko chce pójść w ślady mamy, ale zamierza także kultywować pamięć o niej w inny sposób. Całkiem niedawno reklamowała w swoich mediach społecznościowych film, który opowiada historię Anny Przybylskiej. Będzie grany w kinach od 7 października.

Niestety, choć intencje dziewczyny na pewno były szlachetne, nie zabrakło osób, które ją za to skrytykowały. Niektórzy uważali bowiem, że robienie filmu o Przybylskiej to odcinanie kuponów na zmarłej kobiecie.

Zobacz zdjęcia:

Córka Anny Przybylskiej
Córka Anny Przybylskiej

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Oliwia Bieniuk znów chwali się sylwetką modelki. Pozuje w bardzo krótkiej sukience
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki