Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Anny Przybylskiej obcięła włosy. Wygląda jak mama za czasów „Złotopolskich”
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 01.08.2019 16:11

Córka Anny Przybylskiej obcięła włosy. Wygląda jak mama za czasów „Złotopolskich”

córka anny przybylskiej
fot. instagram.com @oliwia.bieniuk

Córka Anny Przybylskiej już od jakiegoś czasu zaskakuje swoich obserwatorów spektakularnymi metamorfozami. Oliwia, która lubi bawić się modą, chętnie odwiedza również salon fryzjerski. Zmiana, którą pochwaliła się na Instagramie naprawdę zachwyca!

O tym, iż córka zmarłej przed laty aktorki jest do niej podobna, pisały już wszystkie tabloidy. Duże oczy i wydatne usta to jedynie niektóre z cech wyglądu, które to potwierdzają. Teraz, za sprawą bardzo modnego cięcia, Oliwka wygląda jak własna mama na początku kariery!

Córka Anny Przybylskiej nie boi się zmian

Szesnastoletnia Oliwia lubi eksperymentować z wyglądem. W zeszłym roku zdecydowała się obciąć długie blond włosy. Tym razem nastolatka postawiła na bardzo modnego boba oraz delikatne refleksy. Metamorfozą pochwaliła się na zamieszczonym w sieci instastory.

Oliwia bardzo często bierze udział w sesjach fotograficznych, których efekty zamieszcza na swoim instagramowym profilu. Już nie możemy się doczekać, gdy córka Anny Przybylskiej opublikuje nowe zdjęcia, prezentując się wszystkim obserwującym w nowym wydaniu!

Jak Marylka ze Złotopolskich

Zdjęcie, na którym córka Anny Przybylskiej chwali się odświeżoną fryzurą przykuło wzrok wielu internautów. Niektórzy porównują Oliwkę do własnej mamy jeszcze z czasów serialu Złotopolscy. Aktorka wcielała się wtedy w rolę Marylki – radosnej i ambitnej policjantki.

Córka Anny Przybylskiej co prawda ma inny kolor włosów – świetlisty blond – jednak nie da się zaprzeczyć, że jest bardzo podobna do mamy. Jej ogromne oczy i wydatne usta od razu przywodzą na myśl Annę Przybylską!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zaskakuje swoich fanów licznymi metamorfozami.

Córka Anny Przybylskiej

Córka Anny Przybylskiej ponownie skróciła włosy i delikatnie je rozjaśniła. Nie da się ukryć, że nastolatka wręcz promienieje!

Córka Anny Przybylskiej

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest bardzo podobna do mamy z początków kariery. Wyglądają niemal identycznie, a modny bob tylko to podkreśla!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tatiana Mindewicz-Puacz w młodości. Będziecie w szoku, jak wyglądała, nie przypomina dawnej siebie
  2. Stres u kobiet w największym stopniu wywołują… ich partnerzy. Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości
  3. Magda Gessler padła ofiarą oszustwa! Gwiazda jest zdruzgotana, zgłosiła sprawę do organów ścigania
  4. Marta Kaczyńska od kilku lat prowadzi własną kancelarię prawną. Wiemy, ile kosztuje u niej rozwód
  5. Eleni po 25 latach zwróciła się do mordercy swojej córki. Jej słowa wywołały wielkie poruszenie

Źródło: instagram.com