Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Anny i Roberta Lewandowskich trafiła do szpitala. Przejmujące słowa Ani: „Los pokrzyżował nasze plany”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 26.09.2022 21:15

Córka Anny i Roberta Lewandowskich trafiła do szpitala. Przejmujące słowa Ani: „Los pokrzyżował nasze plany”

Anna Lewandowska
TRICOLORS/East News

Media obiegło niepokojące zdjęcie. Anna Lewandowska miała promować sportowe wydarzenie, a tymczasem wraz z córką trafiła do szpitala. Za nimi wyjątkowo ciężka noc. Gwiazda zdradziła, w jakim stanie jest dziewczynka. 

Anna Lewandowska niedawno przeprowadziła się do słonecznej Hiszpanii, gdzie wraz z mężem i córkami powoli zapuszcza korzenie i na nowo wije rodzinne gniazdko. Teraz jednak żona „Lewego” przybyła do Polski. Niestety, weekend w rodzimym kraju nie zakończył się dobrze. Córka trenerki trafiła do szpitala.

Anna Lewandowska pokazała niepokojące zdjęcie ze szpitala. Wiemy, w jakim stanie jest jej córka

W ostatnich dniach Anna Lewandowska wraz z córkami na chwilę opuściły hiszpańską krainę wiecznego lata i miały okazję nacieszyć się urokami polskiej jesieni. Kapitan reprezentacji, Robert prowadził drużynę do zwycięstwa w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Narodów, a tymczasem jego żona spędziła czas w znajomych okolicach.

34-latka postanowiła tym razem być z mężem jedynie myślami, sama zaś zabrała córki i wybrała się w odwiedziny do bliskich. Na Instagramie pojawiły się pełne uroku fotografie, ukazujące nie tylko Laurę i Klarę — w ramionach trenerki spoczywała także jej maleńka chrześnica. Do rodzinnych zdjęć pozowała także mama gwiazdy.

Dziewczynki w ciepłych bluzach mogły wyszaleć się w lesie, spacerować, a co ważniejsze — spędzić nieco czasu z babcią. „To była fajna, rodzinna niedziela” — skomentowała Lewandowska.

Niestety, wygląda na to, że pełen wrażeń weekend nie skończył się dobrze. Po kilku relacjach z wesołego dnia pojawiła się kolejna, od fani mogli dostać dreszczy. Ujrzeliśmy szpitalne łóżko i dziecięce nóżki jednej z córek. Anna Lewandowska przyznała, że za nimi niełatwe chwile.

– Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale niestety los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba. Na szczęście wracamy do zdrowia – poinformowała.

Anna Lewandowska

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej. Celebrytka ubolewa nad intensywnością treningów
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Źródło: Jastrząb Post