Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka polskiej reżyserki wyznała, że jest lesbijką. Od lat żyje w szczęśliwym związku z kobietą
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.09.2019 17:41

Córka polskiej reżyserki wyznała, że jest lesbijką. Od lat żyje w szczęśliwym związku z kobietą

córka
Fot.rawpixel.com

Córka Agnieszki Holland nie wstydzi się swojej orientacji seksualnej i głośno mówi o tym, że jest lesbijką. Katarzyna Adamik, bo o niej mowa, od wielu lat żyje w szczęśliwym związku z kobietą. Para marzy o ślubie i dziecku, jednak nie mogą zrealizować swojego planu, nawet za granicą. O trudach życia w relacji homoseksualnej opowiedziała w rozmowie z magazynem VIVA!.

Agnieszka Holland jest polską reżyserką o światowej sławie. Okazuje się, że córka znamienitej artystki również poszła w jej ślady i świetnie się czuje za kamerą. Co ciekawe, Katarzyna Adamik jest homoseksualna, o czym nie boi się mówić. Zdradziła, jakie ma plany ze swoją ukochaną partnerką.

Córka Agnieszki Holland jest lesbijką

Katarzyna Adamik, córka Agnieszki Holland poszła w ślady mamy i również zajmuje się reżyserią. Ma już 47 lat i od dobrych kilku lat żyje w szczęśliwym związku z kobietą. Jej wybranką jest Olga Chajdas. Obie panie chciałyby sformalizować swój związek, jednak prawo im na to nie pozwala.

Okazało się, że ja, jako Francuzka, nie mogę zawrzeć homoseksualnego ślubu z partnerką z Polski. To było duże rozczarowanie.(…)Dowiedziałyśmy się wcześniej, że nie uda się tego przeprowadzić. Ale przecież mieszkamy razem, mamy wspólny samochód, wspólne konta – wyznała kilka lat temu na łamach VIVY! Adamik.

córka

Kim jest partnerka Kasi Adamik?

Partnerką Kasi Adamik jest Olga Chajdas, która tak samo, jak swoja dziewczyna jest reżyserką. Są para już od ponad 12 lat, jednak na temat ich związku zrobiło się głośno, gdy udzieliły pierwszego wspólnego wywiadu w magazynie VIVA!. Katarzyna Adamik i Olga Chajdas poznały się na planie serialu Ekipa. Między tą dwójką szybko zaiskrzyło i już wkrótce córka Agnieszki Holland związała się z młodszą reżyserką.

Córka

Nie jest tajemnicą, że w Polsce związki homoseksualne wzbudzają wiele emocji, także tych negatywnych. Katarzyna Adamik nie zamierza czytać opinii na swój temat, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mogą być nieprzyjemne i obraźliwe. Reżyserka nie ukrywa, że wszędobylski hejt ją przeraża.

– Nieraz zdarzało się, że hejt dla młodych ludzi był w odbiorze strasznie trudny. Nie wiem, czy ludzie zdają sobie sprawę, jak wielką szkodę można komuś wyrządzić pisząc głupoty w internecie. Pewnie, gdyby wiedzieli, to by się dwa razy zastanowili. […] To jest straszne, co się dzieje. Ale hejt w sieci to jest tylko pierwszym krokiem. Przyzwolenie na przemoc i mowę nienawiści wychodzi odgórnie i rozpływa się po naszym społeczeństwie. To może doprowadzić do katastrofy…- powiedziała w rozmowie z viva.pl

Córka Agnieszki Holland swoje życie dzieli pomiędzy Warszawę i Los Angeles i jak sama przyznaje, tak jest jej najlepiej! Nam pozostaje jedynie pogratulować tak długiego związku!

córka

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ananasy masowo wycofywane. GIS ostrzega przed ich jedzeniem
  2. Rodzice wstydzili się swojej chorej córki. Dziadek postanowił, że to on się nią zajmie i otoczy miłością
  3. Ciąża czy niefortunna kreacja? Barbara Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuszek na ściance
  4. Agata Duda zadaje szyku w USA. Pokazała się w dwóch wystrzałowych kreacjach i podkreśliła długie nogi
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

źródło: viva.pl