Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Córka Pawła Królikowskiego ma dzisiaj 22 lata. Wyrosła na piękną dziewczynę, wiemy, co dzisiaj robi

Córka Pawła Królikowskiego ma dzisiaj 22 lata. Wyrosła na piękną dziewczynę, wiemy, co dzisiaj robi

Julia Królikowska
fot. eastnes.plTRICOLORS

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska doczekali się pięciorga dzieci. W ślady rodziców poszedł najstarszy syn pary, Antek Królikowski. Od najmłodszych lat na ekranie pojawia się też córka Julia Królikowska, która gra w Klanie. 22-latka unika jednak rozgłosu.

Julia Królikowska ma 22 lat i raczej nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Dziewczyna jest na czwartym roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Córka Pawła Królikowskiego – co robi?

Śmierć Pawła Królikowskiego poruszyła wszystkich jego fanów. Aktor uchodził za duszę towarzystwa, wspominano go jako wspaniałego przyjaciela i dobrego ojca oraz męża. Gwiazdor przez 32 lata był żonaty z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Oboje bardzo kochają aktorstwo.

Miłość do tego zawodu przekazali w genach Antkowi Królikowskiemu, najstarszemu synowi. Ich córka Julia Królikowska zadebiutowała w serialu Klan, zaledwie kilka tygodni po porodzie. Wcieliła się w rolę Kasi Lubicz.

Gdy za pierwszym razem dowiedziałam się od Ilony Łepkowskiej, że w serialu urodzi się dziecko, pomyślałam: Fajnie by było i w życiu coś mieć. I stało się. Pomysł scenarzystów zbiegł się z moją ciążą wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Mimo że córka Królikowskich została aktorką już jako niemowlę, to obecnie stroni od blasku fleszy. Julia nie lubi być na świeczniku i nie aspiruje do roli celebrytki czy wielkiej gwiazdy polskiego show-biznesu. 22-latka żyje w cieniu sławnej rodzinie i skupia się na nauce. Obecnie studiuje medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Córka Królikowskich – jak wygląda?

Julia Królikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 22-latka chętnie publikuje swoje zdjęcia. Widać, że jest niezwykle podobna do swojego zmarłego taty, Pawła Królikowskiego.

Córka aktorskiej pary jest wielką fanką przyrody, co można zaobserwować w mediach społecznościowych. Na profilu często publikuje zdjęcia niesamowitej natury. Oprócz tego chętnie dzieli się fotografiami ze swojego życia.

Wśród nich możemy podziwiać kadry na tle pięknego zachodu słońca, nieopodal zbiornika wodnego, w którym odbijają się pomarańczowo złote promienie.

Piękna, młoda dziewczyna bez wątpienia odziedziczyła nietuzinkową urodę po swoich rodzicach, a zwłaszcza po tacie. Życzymy jej wszystkiego dobrego, aby droga na sam szczyt miała jak najmniej przeszkód.

Zobacz zdjęcia:

Córka

Córka Pawła Królikowskiego wygląda zjawiskowo.

córka

Julia Królikowska wyrosła na piękną kobietę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania