Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jej córka urodziła się poważnie chora. Przez jej wygląd ludzie nazywali ją potworem
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 10.12.2019 11:27

Jej córka urodziła się poważnie chora. Przez jej wygląd ludzie nazywali ją potworem

córka
fot. instagram.com/laguerrerahelianny

Córka kobiety urodziła się z wieloma chorobami, tak poważnymi, że lekarze nie dawali dziewczynce żadnych szans na przeżycie. Jej rodzice jednak nie poddawali się i walczyli o jej życie, ona sama również okazała się małą wojowniczką. I chociaż okrutni ludzie twierdzą, że wygląda jak potwór, dzisiaj już czteroletnia dziewczynka przynosi rodzinie wiele radości.

Mało jest rzeczy tak ważnych dla rodziców, jak zdrowie i szczęście ich dziecka. Niestety, los nie zawsze jest łaskawy i czasami w najgorszy sposób traktuje tych, którzy najmniej w życiu zawinili. Córka kobiety, przyszła na świat tak ciężko chora, że nikt nie spodziewał się, że dziewczynka przeżyje chociaż tydzień. Dziś ta dzielna istotka ma już cztery latka.

Jej córka miała w ogóle nie żyć

Kiedy Soleannys zaszła w ciążę, była przeszczęśliwa. Zawsze marzyła o dziecku i w końcu, po latach starań jej marzenie miało się spełnić. Niestety, nie nacieszyła się zbyt długo dobrymi nowinami. Już przy pierwszej wizycie o lekarza usłyszała bardzo złe wieści. Jej córka była ciężko chora.

Chociaż lekarze proponowali kobiecie adopcję, ona postanowiła walczyć o swoje dziecko. Helianny przyszła na świat w 39. tygodniu ciąży, ciężko chora. Dziewczynka cierpi na wodogłowie, nie wykształciły jej się oczy, nie do końca rozwinęły się także jej dłonie i stopy.

Potrzebna pomoc

Pomimo choroby dziewczynki, jej rodzice starają się cieszyć z każdego dnia, jaki dane jest im spędzić z dzieckiem. Zdają sobie sprawę z tego, że każdy dzień będzie dla nich walką. Poza chorobami, o których matka wiedziała już wcześniej, zaczęły pojawiać się nowe wyznawania zdrowotne. Obecnie rodzice zbierają środki na operację serca, którą musi przejść ich córka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka

Rodzice cieszą się każdym dniem, który mogą spędzić ze swoją księżniczką.

córka

Zdrowie nie jest najlepsze.

córka

Malutka poza wodogłowiem cierpi również na chorobę serca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

źródła: popularne.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?