Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 09.01.2020 17:38

Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła

córka
YOUTUBE.COM TomoNews US

Córka wróciła ze szkoły z czymś dziwnym we włosach. Nagranie, które obiegło sieć jest naprawdę ciężkie do oglądania. Gdy mama odgarnęła pasma jej włosów, aż odskoczyła z obrzydzenia. W życiu nie widziała czegoś takiego.

Zazwyczaj staramy się, żeby nasze włosy wyglądały na czyste, zadbane i lśniące. Czasem jednak dzieją się rzeczy nie do końca zależne od nas tak, jak w przypadku tej dziewczynki. Widok, jaki zastała jej mama po odgarnięciu włosów, jest naprawdę porażający. Jak jej córka doprowadziła je do tego stanu?

Córka z czymś dziwnym we włosach

Na nagraniu widzimy, jak mama odgarnia włosy dziecka, pod którymi tkwi coś dziwnego. Po uważniejszym przyjrzeniu się widzimy, że jest to… ogromna ilość wszy. Nie wiadomo, w jaki sposób córka miała ich na głowie aż tyle. Widać tylko, że przy każdym kolejnym przeczesaniu grzebieniem, zostaje ich na nim mnóstwo.

Straszny widok to dopiero początek nadchodzących problemów. Wszy wywołują chorobę, tak zwaną wszawicę, która wbrew pozorom nie jest chorobą skórną, lecz pasożytniczą. Mimo że wielu tak uważa, wszawica nie jest również chorobą wynikającą z braku higieny czy zaniedbania – często biorą się z powodu przebywania w dużych skupiskach czy pożyczania sobie np. szczotek, czy nakryć głowy.

Jak pozbyć się wszy?

Najczęściej zapadają na nie dzieci i młodzież w wieku 3-12 lat, ale nie jest to reguła. Wszy bardzo szybko się rozmnażają, samica może złożyć nawet do 6 jaj dziennie. Niestety, pozbywanie się pasożytów nie jest niczym przyjemnym. Jak pozbyć się wszy? Wszy należy się pozbyć najpierw przy pomocy specjalnego preparatu, który skutecznie je wyeliminuje. Następnie włosy należy wyczesać gęstym grzebieniem, który pozwoli pozbyć się niechcianych gości. Taki grzebień powinno się później wyparzyć.

Całą kurację powinno się powtórzyć po 7-10 dniach, w zależności od potrzeby. Wszystkie rzeczy osoby zarażonej powinny zostać wyczyszczone – ozdoby i szczotki do włosów wygotowane, ubrania, pościel i zabawki wyprane w wysokiej temperaturze, a wszystkie pomieszczenia starannie wyczyścić.

Choć poniższe nagranie jest porażające, dobrze wiedzieć, że dziewczynka otrzymuje potrzebną kurację. Miejmy nadzieję, że udało jej się pozbyć wszy!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

córka

Wideo jest naprawdę odrażające.

córka

Wszy we włosach tej dziewczynki są naprawdę poważnym przypadkiem.

Dobrze, że córka mogła liczyć na swoją mamę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  4. „Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
  5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?