Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co studiowała Natalia Siwiec? Wykształcenie modelki robi wrażenie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 24.02.2019 14:03

Co studiowała Natalia Siwiec? Wykształcenie modelki robi wrażenie

Co studiowała Natalia Siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official

Co studiowała Natalia Siwiec? Niewiele osób wie, że modelka skończyła studia wyższe. W przemyśle modowym pracuje od 19 roku życia, jednak nie stanęło jej to na przeszkodzie, by ukończyć studia. Jaki kierunek wybrała piękna modelka? Wykształcenie modelki naprawdę robi wrażenie.

Natalia Siwiec już na dobre zadomowiła się na warszawskich salonach. Od Miss Euro 2012 stała się pierwszoligową gwiazdą w Polsce. O swoim życiu prywatnym chętnie opowiada w wywiadach, jednak mało kto wie, że modelka ma wyższe wykształcenie. Co studiowała Natalia Siwiec?

Co studiowała Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec zadebiutowała w polskich mediach jako miss stadionu podczas Euro 2012. Swoje 5 minut wykorzystała bardzo dobrze, bo 7 lat po mistrzostwach nadal nie schodzi z ust wszystkich. Sporo wiemy o jej życiu prywatnym, jednak celebrytka niespecjalnie chwaliła się swoim wykształceniem. Złośliwi wtykali jej jego brak. Nic bardziej mylnego. Modelka skończyła przyszłościowy kierunek studiów na jednej ze szczecińskiej uczelni. Skończyła czteroletnie studia International Marketing na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej. Robi wrażenie? Celebrytka nie narzeka na brak pieniędzy, jednak nie zdobyła ich dzięki swojemu wykształceniu, a dzięki urodzie i ciężkiej pracy.

Ile zarabia Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec jest jedną z bogatszych celebrytek w naszym kraju. Mało która modelka może liczyć na tak wysokie honoraria, jak Siwiec. Modelka zarabia na sesjach zdjęciowych, eventach a największą fortunę zgarnia na swoim Instagramie. Jak widać, studia z marketingu się opłaciły. Siwiec wstawia dużo sponsorowanych postów, a za jeden może liczyć nawet na kilka tysięcy złotych. Wydawać się mogło, że ciąża przeszkodzi w karierze modelki, jednak i na macierzyństwie jest w stanie zarobić fortunę. Jak informuje dziennik Fakt Natalia podpisała kilka kontraktów jeszcze zanim urodziła dziecko. Za jeden wpis może liczyć nawet 15 tysięcy złotych.

– Natalia, gdy jeszcze była w ciąży, podpisała kilka intratnych kontraktów. Za reklamowanie akcesoriów dla dzieci dostaje duże pieniądze. Tylko jeden wpis na jej stronie internetowej, który zachwala dziecięce marki, wart jest od 10 do 15 tysięcy złotych. Podobnie jest z mebelkami i ubrankami dla maluchów. Natalia wrzuca ich zdjęcia do sieci i na tym zarabia – informuje źródło tabloidu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Co studiowała Natalia Siwiec

Natalia Siwiec ma wykształcenie wyższe. Skończyła International Marketing na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczecinie.

co studiowała natalia siwiec

Siwiec studiowała w latach 2003-2007. Łączyła studia z pracą modelki, która zaczęła w wieku 19 lat.

Co studiowała Natalia Siwiec

Jednak to na modelingu udało jej się zrobić największą karierę.

Co studiowała Natalia Siwiec

Natalia Siwiec 2 lata temu urodziła córeczkę, którą wychowuje wraz z mężem Mariuszem.

Co studiowała Natalia Siwiec

Natalia Siwiec osiągnęła już bardzo dużo w polskich mediach, a jej rodzice z pewnością są dumni z pracowitej córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieciństwo Dorota Szelągowskiej nie należało do najłatwiejszych? „To był bardzo trudny czas”
  2. Dlaczego kot budzi cię rano i w nocy? 5 głównych powodów
  3. Oscary 2019. Lista nominowanych aktorów. Kto ma największe szanse na wygraną?
  4. Oscary 2019. „Zimna Wojna” i jej twórcy nominowani w trzech kategoriach

źródło: jastrzabpost.pl/linkedin.pl