Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co studiował Marcin Prokop? Wykształcenie prowadzącego DD TVN jest imponujące
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 22.02.2019 11:57

Co studiował Marcin Prokop? Wykształcenie prowadzącego DD TVN jest imponujące

co studiował Marcin Prokop
Fot. instagram.com/marcin_prokop_oficjalny

Co studiował Marcin Prokop? Popularny i lubiany dziennikarz, którego widzowie chętnie oglądają w TVN, może pochwalić się ciekawym kierunkiem studiów. Wykształcenie prowadzącego DD TVN jest imponujące! Podobnie jak cała późniejsza kariera lubianego prezentera, która była dynamiczna. Myślicie, że popularny prezenter pobierał nauki na wydziale dziennikarstwa? Przekonajmy się!

Dobry humor, sarkazm i profesjonalizm to rzeczowniki, które cechują tego charakterystycznego prezentera. Choć wydaje się, że Marcin Prokop jest urodzonym show manem, a telewizja jest jego powołaniem, nie zawsze tak było. Studia podejmował na zupełnie innym kierunku niż medioznawstwo, a pierwsze lata dorosłego życia spędził na ciekawych stanowiskach, niekoniecznie związanych ze studiami telewizyjnymi! Co studiował Marcin Prokop?

Co studiował Marcin Prokop?

Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy był całe życie związany ze stolicą, gdzie również podjął naukę. Co studiował Marcin Prokop? 41-letni dziennikarz uczęszczał do Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości!

Jesteście ciekawi, czy po skończonej edukacji podjął pracę w zawodzie? Jako specjalista do spraw marketingu bankowości elektronicznej pod koniec lat 90. XX w. zajął początkowo funkcję product managera w wytwórni muzycznej Bertelsmann Media BMG Poland. Następnie spełniał się jako dyrektor marketingu w Machina Press. Jak widać, w przypadku popularnego prezentera, opłacało się pilnie uczyć!

Marcin Prokop — Instagram

Pracując i obcując z kulturą na co dzień w swoich zawodach, Marcin Prokop był przyzwyczajony do polskiego show- biznesu. Na tyle, że postanowił spróbować swoich sił jako prezenter, którym jest po dziś. W swojej roli sprawdza się świetnie, choć początkowo wybrany przez niego kierunek studiów nie wskazywał na karierę w telewizji. Widzowie nie wyobrażają sobie już porannych wydań programu Dzień Dobry TVN, a jego duet z Dorotą Wellman stał się jednym z jego symboli!

Na Instagramie możecie zobaczyć, czym na co dzień zajmuje się słynny dziennikarz. Swój profil prowadzi konsekwentnie i z pomysłem, co poświadcza jego zdolności marketingowe!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

co studiował Marcin Prokop

Co studiował Marcin Prokop? Dla wielu może być zaskoczeniem fakt, że wybrał marketing!

co studiował Marcin Prokop

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić scenę bez charakterystycznego prezentera i dziennikarza!

co studiował Marcin Prokop

Co studiował Marcin Prokop, zanim stał się jedną z ikon TVN? Jego specjalnością był marketing bankowości elektronicznej.

co studiował Marcin Prokop

Choć marzył o wielkiej karierze w finansach, życie napisało dla niego inny scenariusz! W czasach studenckich nawet pewnie nie pomyślał o prowadzeniu popularnego programu śniadaniowego.

co studiował Marcin Prokop

15 lat temu jego życie zawodowe było ukierunkowane na nieco inne tory. Jako stali widzowie Dzień Dobry TVN zupełnie nie żałujemy tych decyzji!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. Wygląda dokładnie jak Lara!
  2. Rodzice Małgorzaty Rozenek zawsze stoją za nią murem. Gwiazda ma z nimi świetny kontakt
  3. Ile waży Maffashion? Instagramerka jest bardzo szczuplutka

źródła: wikipedia.org