Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z włosami Małgorzaty Tomaszewskiej? Widzowie „The Voice of Poland” przecierają oczy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.10.2022 23:09

Co się stało z włosami Małgorzaty Tomaszewskiej? Widzowie „The Voice of Poland” przecierają oczy

Małgorzata Tomaszewska
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła wszystkich fanów programu „The Voice of Poland”. Prezenterka TVP pojawiła się w dzisiejszym wydaniu talent show z całkowicie odmienioną fryzurą. Fani nie kryją zdumienia na widok jej włosów.

Program „The Voice of Poland” od samego początku zaskakuje widzów ogromem emocji i wrażeń. W show byliśmy świadkami nie tylko wielkich talentów, ale też mnóstwa wzruszających i zaskakujących scen. Teraz cała uwaga telewidzów została zwrócona na postać prowadzącej program.

Małgorzata Tomaszewska zachwyca w nowym „The Voice of Poland”

Małgorzata Tomaszewska pojawiła się w dzisiejszym wydaniu show w pięknej czerwonej kreacji, do której dobrała dużą złotą biżuterię. Jednak to nie stylizacja prezenterki zachwyciła wszystkich oglądających, a jej odmieniona fryzura.

W takim wydaniu gwiazdy TVP jeszcze nie widzieliśmy. Trzeba przyznać, że zaprezentowała naprawdę spektakularną metamorfozę.

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła swoją nową fryzurą

Gwiazda pojawiła się w programie „The Voice of Poland” w całkowicie innej fryzurze. Po jej długich prostych włosach sięgających pasa nie pozostał nawet ślad. Małgorzata Tomaszewska zachwyciła widzów fryzurą, przypominającą afro.

Gwiazda miała bardzo mocno pokręcone włosy, które dzięki osiągnięciu pokaźnego skrętu znacznie skróciły swoją długość. Nie da się ukryć, że prowadząca wygląda naprawdę zachwycająco, a nowa fryzura dodaje jej uroku i charyzmy.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką