Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z Radosławem Pazurą? Dorota Chotecka pokazała męża na traktorze. Siwy wąs, brudne buty, ciężko go rozpoznać
Michał Fitz
Michał Fitz 24.06.2022 09:46

Co się stało z Radosławem Pazurą? Dorota Chotecka pokazała męża na traktorze. Siwy wąs, brudne buty, ciężko go rozpoznać

Radosław Pazura
TRICOLORS/East News

Radosław Pazura zdecydowanie nie należał nigdy do tej grupy celebrytów, która lubi eksperymentować ze stylem i szokować swoim wyglądem. Zawsze cechował się elegancją i taktem w swoich kreacjach. Właśnie dlatego zdjęcie, które opublikowała Dorota Chotecka, mogło tak wszystkich zaskoczyć.

Żona Pazury wrzuciła bowiem na swojego Instagrama fotkę, na której widać aktora. Ten jednak w niczym nie przypomina samego siebie. Gdyby nie został na zdjęciu oznaczony, mało kto mógłby się zorientować, że to on. Co się stało?

Jak teraz wygląda Radosław Pazura?

Wspomniana fotografia przedstawia mężczyznę siedzącego na starym ciągniku. Ubrany on jest w typowo robocze ciuchy. W oczy rzucają się wyjątkowo brudne od błota buty. Poza tym ma także pokaźnego wąsa i siwą, kędzierzawą czuprynę, która wręcz wyrasta spod czapki z daszkiem. Tak właśnie prezentuje się Radosław Pazura.

Akurat włosy aktora nie powinny dziwić tych, którzy śledzą jego karierę, bo już na potrzeby roli do serialu „Mecenas Porada” takie zapuścił. Zaskakiwać może jednak jego nietypowa stylizacja, a opis Doroty Choteckiej niewiele wyjaśnia.

– A to mój mąż… w pracy — skwitowała aktorka.

Ze względu na zawód Pazury nie wiemy do końca, o jaką pracę może chodzić. Niewykluczone bowiem, że artysta faktycznie zapuścił teraz wąsa i po prostu pracował w polu na rodzinnej działce, co tłumaczyłoby jego roboczy oraz nieco niechlujny strój.

Można jednak również podejrzewać, że to po prostu charakteryzacja Radosława Pazury do jednej z kolejnych ról, o których do tej pory opinii publicznej nie było wiadomo. Jeśli to faktycznie kadr z planu jakiejś produkcji, pewnie dowiemy się o niej już niedługo. Niezależnie od powodu nowego wyglądu, bardzo przypadł on do gustu jego fanom, co widać po sekcji komentarzy.

– Taki zwyczajny, fajny chłop — pisze jedna z internautek.

W jakich produkcjach Radosław Pazura pojawiał się wcześniej? Poza wyżej wspomnianym serialem grał także w „Nic śmiesznego” oraz kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”. W obydwu tych filmach występował wraz ze swoim bratem, Cezarym. Poza tym grał także w „Operacji Samum”, „Sępie” czy „Sforze”.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?