Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z Maciejem Orłosiem? Fani porównują go do Zbigniewa Wodeckiego
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.12.2021 22:21

Co się stało z Maciejem Orłosiem? Fani porównują go do Zbigniewa Wodeckiego

Maciej Orłoś
Wikimedia Commons/Ralf Lotys, https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.en

Maciej Orłoś to jeden z najbardziej lubianych polskich dziennikarzy. Fani uwielbiają go za profesjonalizm i poczucie humoru. Tym razem pobił prawdziwy rekord – przeszedł metamorfozę, a fani krzyczą, że wygląda jak Zbigniew Wodecki.

Orłoś to kultowy dziennikarz, przez lata ikoniczna twarz „Teleekspresu” stacji TVP. Później pracował w Radiu Zet i Nowy Świat. Od jakiegoś czasu aktywnie działa też w mediach społecznościowych. To tam pochwalił się swoim nowym wyglądem. Fani byli w szoku!

Maciej Orłoś wygląda teraz jak Zbigniew Wodecki?

Orłoś opublikował kilka dni temu post na swoim profilu na Instagramie, na którym w ogóle nie przypomina dawnego siebie. Jego dotychczasowy, charakterystyczny styl to krótko, elegancko przycięte włosy i okulary w prostokątnych, czarnych oprawkach.

Dziennikarz napisał na Instagramie:

– Tak się słuchajcie wkurzyłem całą tą sytuacją polityczną, że postanowiłem zmienić image – na znak protestu. Jest OK, czy ścinamy? – ogłosił Orłoś.

Na zdjęciu widzimy prezentera ubranego w elegancką, bordową marynarkę, niebieską koszulę i dżinsy. Na nosie widać klasyczne, czarne oprawki. Całkiem zmieniły się jednak włosy – Orłoś ma tu długie, bujne, kasztanowe fale. Fani oniemieli z szoku, zaraz posypały się komentarze:

– Zaginiony brat bliźniak Zbigniewa Wodeckiego się odnalazł!

– Troszkę taki Wodecki. Może Pan coś zaśpiewa do tego?

– Jezuniu, myślałam, że to odchudzony Kusy (Królikowski)!

– W pierwszej chwili myślałam, że to zdjęcie Pawła Królikowskiego kilka lat wstecz!

Odezwał się nawet syn Orłosia, Antoni. Napisał żartem „Nie o takiego tatę walczyłem!”, na co Maciej odpowiedział równie humorystycznie „Antoś, Ty sobie uważaj!”.

Niestety – finalnie okazało się, że zdjęcie z długimi włosami to żart. Wczoraj Orłoś nagrał film podczas spaceru, na którym fani mogli zobaczyć, że jego krótka fryzura się nie zmieniła. Dziennikarz złożył wielbicielom świąteczne życzenia:

– No nie mam długich włosów, to był żart, okej? Ale nawet z krótkimi włosami chcę wam złożyć życzenia w tym zimowym anturażu. Moi drodzy, z okazji świąt życzę wam – Wesołych Świąt! I spokojnych, zdrowych, zadowolonych. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam serdecznie!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z okresu „metamorfozy” – jak podoba się wam Orłoś w takim wcieleniu?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok
  2. Agata Duda jak Zenek Martyniuk. Fani zdębieli na jej widok
  3. Gienek i Andrzej złożyli życzenia fanom. Ostatnim zdaniem rozbili bank