Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało Jackowi Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.04.2022 19:11

Co się stało Jackowi Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Jacek Kurski
Jacek Kurski, Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 PL , via Wikimedia Commons

Na gali rozdania Wiktorów 2021 nie mogło zabraknąć najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, w tym prezesa stacji telewizyjnej – Jacka Kurskiego. Uwagę przykuł jednak nie sam Kurski, a gips na jego dłoni. Co się stało?

Wczorajsza uroczystość wyróżniająca dokonania osobowości telewizyjnych zgromadziła przed telewizorami rzeszę wielbicieli TVP, którzy bacznie obserwowali zaproszonych gości. Oprócz niesamowitych kreacji uwagę przykuła kontuzja prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Mężczyzna pojawił się na gali z gipsem na lewej dłoni.

Jacek Kurski z zagipsowaną ręką podczas Wiktorów 2021

Prezes Telewizji Polskiej udał się jakiś czas temu na wypoczynek do Włoch. Pod koniec sezonu zimowego to niezwykle popularny kierunek dla osób, które mogą sobie na takie wczasy pozwolić. Jest pięknie i malowniczo, a tamtejsze stoki zapewniają fantastyczną rozrywkę dla miłośników nart i snowboardu. Pozwalają na wiele, dlatego czasem przyjemny zjazd, przez chwilę nieuwagi, może skończyć się wypadkiem.

Przekonał się o tym właśnie Jacek Kurski. Według doniesień „Super Expressu” prezes TVP chciał uniknąć poważnego zderzenia z innym narciarzem, dlatego wykonał gwałtowny manewr, przez który upadł. W efekcie złamał rękę, ale rzekomo sam wypadek wyglądał na dużo bardziej niebezpieczny i szef stacji powinien cieszyć się, że skończyło się tylko na takiej kontuzji.

Od tego wydarzenia minął nieco ponad miesiąc, dlatego prezes Telewizji Polskiej nie musiał już trzymać ręki w temblaku, ale jak widać, wciąż wymaga ona usztywnienia gipsem. Możemy więc przypuszczać, że uraz wcale nie był taki błahy.

Choć Jacek Kurski na pewno cieszy się, że pomimo kontuzji mógł normalnie uczestniczyć w tak ważnej gali, raczej nie może być do końca zadowolony z jej przebiegu. Niewielu bowiem laureatów osobiście odebrało nagrody.

Zobacz zdjęcia:

Jacek Kurski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu

Źródło: kobieta.wp.pl/ plejada.pl/ se.pl